Jaunimo užimtumo problema regionuose: kas gali padėti tai įveikti?

JRD SRM2013 m. gruodžio 17 (antradienį), 10:00-10:45 val. „Skalvijos" kino centre (A. Goštauto g. 2/15, LT-01104 Vilnius)  vyks spaudos konferencija, kurios metu LR socialinės apsaugos ir darbo viceministras Laisvūnas Bartkevičius, Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktoriaus pavaduotojas Juozas Meldžiukas ir Klaipėdos jaunimo centro Atvirų jaunimo erdvių jaunimo darbuotoja Zigmante Čiakaitė pristatys atviro darbo su jaunimu sistemą, kaip vieną iš svarbiausių neformalaus ugdymo būdų, siekiant didinti mūsų šalies jaunimo motyvaciją būti aktyviais darbo rinkos dalyviais, skatinti užimtumą ir įsitraukimą į švietimą bei mokymus.

Spaudos konferencijos metu taip pat veiks jaunimo erdvės - kūrybinė, muzikos, skaitymo, žaidimų, maisto ir kt., kurios atspindės atviro darbo su jaunimu principus.

2012 m. Lietuvoje 12.5 proc. 15-24 m. amžiaus jaunų žmonių buvo nedirbantys, nesimokantys ir nedalyvaujantys mokymuose (NEET). Nors 2013 m. Lietuva buvo tarp ES lyderių kovoje su jaunimo užimtumo problemomis, nedarbas bei laisvalaikis (užimtumas) vis dar išlieka pagrindinėmis jaunimo problemomis daugelyje Lietuvos savivaldybių.

Todėl kokybiškas darbas su jaunimu gali būti naudingas sprendžiant nedarbo, mokyklos nebaigimo, socialinės atskirties, užimtumo problemas.

Apie dalyvavimą spaudos konferencijoje prašytume pranešti el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba tel. +370 673 84584.