Aktuali informacija
2018 m. balandžio 12 d. švietimo įstaigų vadovų pasitarimas PDF Spausdinti El. paštas

LIETUVOS RESPUBLIKOS ŠVIETIMO IR MOKSLO MINISTRO ĮSAKYMAS DĖL VALSTYBINIŲ IR SAVIVALDYBIŲ ŠVIETIMO ĮSTAIgŲ (IŠSKYRUS AUKŠTĄSIAS MOKYKLAS) VADOVŲ, JŲ PAVADUOTOJŲ UGDYMUI, UGDYMĄ ORGANIZUOJANČIŲ SKYRIŲ VEDĖJŲ veiklos VERTINIMO NUOSTATŲ PATVIRTINIMO 2018 M. KOVO 27 D.  Nr. V-279.

UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS SPRENDIMAS „DĖL UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS 2015 M. GEGUŽĖS 28 D. SPRENDIMO NR. TS-130 „DĖL STRATEGINIO PLANAVIMO UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖJE ORGANIZAVIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO“ 2018 m. kovo 29 d. Nr. TS-65.

Nuo 20018 m. balandžio 3 d. priimami prašymai į Utenos miesto mokyklų pirmas ir penktas klases PDF Spausdinti El. paštas

Informuojame, kad nuo 2018 m. balandžio 3 d. Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriuje (Utenio a. 4, 229 kab.) priimami tėvų (globėjų) prašymai į Utenos miesto mokyklų pirmas ir penktas klases. Rašydami prašymą tėvai (globėjai) prašomi pateikti vaiko gimimo liudijimą. Detalesnė informacija el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , tel. +370 389 64054.

Renginių planai 2018 m. balandžio mėn. PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 2018 m. balandžio 04 d. 06:02

Utenos r. savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus renginių planas 2018 m. balandžio mėn. >>>

Utenos švietimo centro renginių planas 2018 m. balandžio mėn. >>>

Dėl saugaus belaidžio tinklo švietimo įstaigose PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 2018 m. kovo 07 d. 08:23

Wi FiInformuojame, kad LITNET KTU techninis centras teikia saugaus belaidžio tinklo paslaugą VISOMS švietimo įstaigoms ir padeda įsirengti saugų belaidį tinklą įstaigoje. Mokyklai tereikia įsigyti rekomenduojamą stotelę/es ir informuoti LITNET KTU techninis centrą. Jokių papildomų paslaugos instaliavimo, palaikymo mokesčių nėra. Plačiau apie saugaus belaidžio tinklo įrengimą: https://www.lm.lt/kitos-paslaugos/128-belaidis-tinklas-mokyklose

ATMINTINĖ LITNET Wi-Fi ryšio naudotojams

1. Mokiniai, pedagogai bei kiti darbuotojai, kurie naudosis Wi-Fi ryšiu, turi žinoti, kad naudodami mokyklos bevielį tinklą, turi išėjimą į internetą, jungiasi su kitais Lietuvos kompiuterių tinklais per Mokslo ir studijų kompiuterių tinklą LITNET.

Skaityti daugiau...

<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 Sekantis > Pabaiga >>