Naujienos
Kviečiame jaunimą į festivalį REVOLUTION Sudeikiuose

Daugiau nei 80 jungle, reggae, techno, drum and bass, hardcore ir psy trance atlikėjų viename Revolution Festivalyje 2016 II Utenos rajone.

Susipažinti su visais atlikėjais gali čia: http://revolutionfest.lt/atlikejai/

Gera muzika yra festivalio prekinis ženklas. Tačiau koks festivalis be įdomių veiklų? Kviečiame susipažinti su tais, kurie šiemet Revolution Festivalyje 2016 pavers įdomių veiklų vieta.

Galėsite vaikščioti ore ištemptu lynu, nusipiešti Henna tatuiruotę, nusipirkti unikalius marškinėlius, su tik jums skirtu piešiniu, sudalyvauti Artotekos dirbtuvėse, pasiryžti ultramadingai šukuosenai ir nuveikti dar daug dalykų.

http://revolutionfest.lt/veiklos/

Renginio vieta: Utenos r. Sudeikių kempingas.
Laikas: 2016 m. liepos 8-10 d.

Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt arba bilietų kasose.

Daugiau informacijos : www.revolutionfestival.lt

 
Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijoje įgyvendintas ir Mokyklos bendruomenės metų konkursui pateiktas projektas „Kartų draugystė"- konkurso laureatas

dsc063242015-2016 mokslo metai - Mokyklos bendruomenės metai. Jiems paminėti Švietimo ir mokslo ministerija inicijavo švietimo įstaigų bendruomenių konkursą ir pakvietė Lietuvos mokyklas pasidalyti gražiausiais projektais, kuriuos įgyvendinant bendradarbiavo mokytojai, mokiniai ir jų tėvai.
Konkursui iš viso buvo pateikta per 300 įvairių sričių – kultūrinių, meninių, turistinių, gamtosauginių, sveikatingumo, sportinių, pilietinių iniciatyvų ir kitų – tvaraus mokyklų ir mokinių tėvų bendradarbiavimo pavyzdžių.

Skaityti daugiau...
 
Uteniškių NVŠ programa „STOP kadras“ baigė pirmąjį pusmetį

STOP kadrasVioleta Develienė

NVŠ programa „STOP kadras“ – animacinių filmukų kūrimo būrelis, startavęs 2016 m. vasario mėnesį, jau baigė pirmojo pusmečio veiklą. Ta proga 2016 m. birželio 15 d. programos dalyviai rinkosi Kino namuose „TAURAPILIS, kur dideliame ekrane stebėjo savo sukurtus filmukus. Pasak programos vadovės Rasos Legenienės, pradžioje įkvėpimo ieškota stebint garsių menininkų darbų pavyzdžius ir juos aptariant. Vėliau, veiklos metu buvo kuriamos istorijos ir personažai: vaikai piešė, lipdė, konstravo iš skirtingų medžiagų.

Skaityti daugiau...
 
2016 m. Jaunimo mokyklos Dienos centro vaikų užimtumo savaitė

IMG 2236Utenos jaunimo mokyklos Dienos centre vykdomas projektas „Sveikas vaikas – sveika visuomenė”. Pirmas šio projekto etapas prasidėjo 2016 m. birželio 6-10 d. vaikų užimtumo savaite. Kiekviena savaitės diena prasidėdavo mankštomis, sportiniais žaidimais. Vėliau buvo organizuojamos veiklos, susijusios su sveika mityba, sportu bei kitokie prasmingi ir turiningi užsiėmimai.

Pirmadienį svečiavomės Utenos Visuomenės sveikatos biure: mankštinomės, dalyvavome viktorinoje apie sveiką gyvenimo būdą.

Skaityti daugiau...
 
Idėjų mugė „NUVEIK SVEIKATOS LABUI.LT“

2016 06 2016 m. vasario 25 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras iki gegužės 10 d. buvo paskelbęs idėjų mugės konkursą „Nuveik sveikatos labui.lt“ ir pakvietęs dalyvauti bendrojo ugdymo, profesinio mokymo mokyklų 8 – 12 klasių mokinius, neformaliojo švietimo įstaigų ugdytinius, kitas mokinių komandas, ikimokyklinio ugdymo pedagogus, mokytojus, visuomenės sveikatos priežiūros specialistus, sveikatos ugdymo koordinatorius. Idėjų mugės tikslas – aktyvinti formaliojo ir neformaliojo švietimo įstaigų, jų bendruomenių narių bendradarbiavimą, jaunimo organizacijų įdirbį siekiant tobulinti veiklas saugant ir stiprinant sveikatą.
Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija, dalyvaudama sveikatą stiprinančių mokyklų programoje, dalyvavo šioje idėjų mugėje. Socialinė pedagogė Rasa Maniušienė užpildė dalyvio anketą ir pateikė idėjos aprašymą. Tai sveikatai palankios psichosocialinės aplinkos kūrimas, tarpusavio santykių puoselėjimas „SUSTOJU – PAGALVOJU – VEIKIU!“. Vertinimo komisija, įvertinusi idėjų mugės konkursui „Nuveik sveikatos labui.lt“ pasiūlytas idėjas, nutarė Utenos Rapolo Šaltenio progimnaziją įvertinti už kūrybiškai, originaliai pateiktą idėją.
Dalyvių idėjos yra skelbiamos tinklapyje www.ssus.lt sveikatos ugdymo idėjų banke „Nuveik sveikatos labui.lt“. Apibendrinti idėjų mugės rezultatai ir idėjų aprašymai pateikiami www.lmnsc.lt/lt/naujienos


Parengė socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

 
Utenos Dauniškio gimnazistai vasarą pasitiko stovykloje „Tauragnas‘‘

Violeta Develienė

Utenos Dauniškio gimnazijos mokiniai pirmas vasaros dienas praleido turistinėje stovykloje „Tauragnas‘‘, kurioje ne tik ilsėjosi, stiprino sveikatą sportuodami, bet ir susipažino su Aukštaitijos nacionalinio parko žymiomis vietovėmis, įgijo žinių apie krašto praeitį, kultūrą ir papročius. Stovyklos metu didelis dėmesys buvo skiriamas vaikų kūrybinių bei socialinių įgūdžių ugdymui. Mokiniai lankėsi Tauragnų kraštotyros muziejuje, dalyvavo paskaitose,
konkursuose. Stovykloje vyko psichologiniai užsiėmimai, diskusijos, individualūs pokalbiai, buvo suorganizuota talka Tauragnų miestelio gyventojams, vyko orientacinės varžybos. Projekto metu didelis dėmesys buvo skiriamas pagarbiems tarpusavio santykiams, tolerancijos, saviraiškos, kritinio mąstymo, bendravimo, bendradarbiavimo ir komunikacijos įgūdžių ugdymui.

20160609_103809
DSC_0188
DSC_01951
DSC_0203
1/4 
start stop bwd fwd
 
2016 m. birželio 10 d. Vieša diskusija tema „COSPLAY – kas tai ir kodėl mums to reikia?“

2016 06 10 Vieša diskusijaKviečiame į viešą diskusiją tema „COSPLAY – kas tai ir kodėl mums to reikia?“
Diskusijos metu kosplėjerė Miglė Štitilytė (Narya Nemarune) bei kosplėjeris ir renginių organizatorius Karolis Ruzgas (Vampire Kitteh) pristatys šį hobį, papasakos apie renginius Lietuvoje ir užsienyje, plačiau papasakos apie jau šeštus metus Utenoje organiuojamą cosplay festivalį „Nyaaa!” ir pristatys šių metų renginio programą.
Taip pat bus pristatyta fotografės Indrės Vasiliauskaitės (Smailius Photo) nuotraukų paroda COSPLAY. Laukiame jūsų birželio 10 d. 12:00 val. Kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“, esančiame adresu Aušros g. 47, Utena, Lietuva.

VO „Utenos ekonomikos ir kompiuterijos klubas“

 
2016 m. birželio 9 d. „PabaigiaM“ renginys prie Dauniškio ežero

2016 06 09 EurodeskAr gerai pažįsti Europą? O galbūt turi klausimų, į kuriuos dar negavai atsakymų? „PabaigiaM“ renginys - puiki proga susipažinti su Europos sąjunga ir sužinoti atsakymus į tau rūpimus klausimus, nes būtent šios šventės metu vyks Eurodesk atstovybės Utenoje bei moksleivio iš Italijos paskaitos!

Nepamiršk registruotis: Eurodesk paskaita: https://docs.google.com/forms/d/1OZAEtznXw-8CdTb73srRk2CHWUyDtd9t1I8qIn14WOU/viewform?edit_requested=true

Diskusija su moksleiviu iš Italijos: https://docs.google.com/forms/u/0/d/1nIDMyKmLKQuq7I0yOmr22DxQnGq6_Ar2xg9ofm53PoY/edit

 
2016 m. birželio mėnesio veiklos Utenos jaunimo erdvėje

2016 06 AJE veiklosInformacija apie birželio mėnesio veiklas Utenos jaunimo erdvėje:

Registracija būtina:

1) registracija IŠVYKAI Į KAUNĄ birželio 13 d.: http://goo.gl/forms/r5SlUZVfjiIIWf7y2
2) registracija į NAKTINĮ ŽYGĮ birželio 14 d.: http://goo.gl/forms/ckFH307rxO6rtjqH3

Dalyvavimas veiklose  nemokamas!
 
2016 m. birželio 8 d. UNESCO pasiekimų programos renginys

DSC 01332016 m. birželio 8 dieną Utenos „Saulės“ gimnazijoje vyko UNESCO Asocijuotų mokyklų tinklo pasiekimo programos įsivertinimo susitikimas, kuriame dalyvavo Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos, Vilniaus Žemynos gimnazijos bei UNESCO organizacijos atstovai. Pagrindinis susitikimo tikslas – įvertinti pilotinės skaitmeninių ženkliukų sistemos sėkmes ir nesėkmes, tobulintinas vietas, pasidalinti, kaip pasiekimų programa buvo vykdoma konkrečioje mokykloje.

Skaityti daugiau...
 
Mokyklos-vaikų darželio „Varpelis“ atstovai dalyvavo tarptautiniame susitikime Atėnuose

EU2016 m. gegužės 22-27 dienomis 4 mokyklos-vaikų darželio „Varpelis“ 3-4 klasių mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja Grita Morkiene bei mokyklos-vaikų darželio buhaltere Silvija Zlataravičiene dalyvavo trumpalaikiame mokymosi vizite Graikijoje, Atėnuose. Vizito metu mokiniai pristatė Erasmus+ programos 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto „Už žaliuojantį pasaulį: leiskime vaikams veikti“ metu sukurtą stalo žaidimą apie atsinaujinančius energijos resursus, bei filmą apie jį.

20160522_091649
20160523_112000
20160523_194816
20160523_195148
20160524_101517
1/5 
start stop bwd fwd
Skaityti daugiau...
 
2016 m. birželio 2 d. praktinis seminaras pedagogams „Paversk žodžius vaizdais" kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“

2016 06 02 seminarasKūrybinių industrijų centras „Taurapilis“ 2016 m. birželio 2 d. kviečia Utenos regiono pedagogus dalyvauti nemokamame praktiniame seminare „Paversk žodžius vaizdais". Išankstinė registracija telefonu +370 389 51741 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 
<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 76