Naujienos
2019 m. spalio 26 d. taptautinio projekto Taikos simfonija „Dona Nobis Pacem" pristatymas-koncertas

2019 10 26 taikos simfonija2019 m. spalio 26 dieną 17 val. Utenos meno mokyklos mokiniai ir mokyojai kviečia į taptautinio projekto Taikos simfonija „Dona Nobis Pacem" pristatymą-koncertą, kuris vyks Utenos Kristaus Žengimo į dangų bažnyčioje (Vytauto a. 1, Utena).
Koncerte dalyvaus jungtinis orkestras „Grenzenlos“, kurį sudaro atlikėjai iš Vshovo (Lenkija), Luckau (Vokietija) ir Utenos. Koncerte taip pat dalyvaus Utenos meno mokyklos chorai. Diriguos Artur Erenfeld (Lenkija), ir Holger Miertsch (Vokietija).

Renginį remia Utenos rajono savivaldybė.

 
„Auksinė krivūlė“ „Už aukštus ugdymo rezultatus siekiant mokinių pasiekimų tolygumo“ Utenos rajono savivaldybei

2019 10 11 „Už aukštus ugdymo rezultatus siekiant mokinių pasiekimų tolygumo“

Sveikiname Utenos rajono savivaldybės švietimo bendruomenę su „Auksinės krivūlės 2019“ apdovanojimu. 2019 m. spalio 11 d. „Auksinės krivūlės 2019“ apdovanojimų ceremonijoje, vykusioje Vilniuje, Compensa koncertų salėje Utenos rajono savivaldybei įteiktas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos  apdovanojimas „Už aukštus ugdymo rezultatus siekiant mokinių pasiekimų tolygumo“ Tai jau šeštoji Auksinė krivūlė, kuria apdovanota Utenos rajono savivaldybė. Šis įvertinimas - visos Utenos rajono švietimo bendruomenės nuopelnas ir ilgamečio, nuoseklaus ir nuoširdaus jos darbo rezultatas.  

 
Kviečiame dalyvauti Lietuvos gimnazijų integruotame istorijos ir technologijų konkurse „Verčiu Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo puslapius"

2020 metais kovo 11-ą dieną minėsime Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-metį. Norėdami prisiminti ir paminėti Lietuvos kelią į laisvę ir įtraukti visas Lietuvos gimnazijas, mokytojus, mokinius, kviečiame dalyvauti Lietuvos gimnazijų integruotame istorijos ir technologijų konkurse „Verčiu Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo puslapius".

Konkursą organizuoja – Vilniaus Žirmūnų gimnazija. Konkurso iniciatoriai: LR Seimo narys istorikas, humanitarinių mokslų daktaras A. Gumuliauskas,  LR Seimo Parlamentarizmo istorinės atminties skyrius.

Daugiau informacijos rasite čia:

https://www.lmnsc.lt/naujiena/vilniaus-zirmunu-gimnazija-kviecia-dalyvauti-konkurse-verciu-lietuvos-nepriklausomybes-atkurimo-puslapius/

 
Startuoja naujas projekto „Mes rūšiuojam“ sezonas

mes rusiuojam

Nacionalinis aplinkosaugos projektas „Mes rūšiuojam“ jau aštuntus metus kviečia visus Lietuvos gyventojus prisidėti prie aplinkos saugojimo ir taršos mažinimo. Saugoti gamtą ir rūšiuoti atliekas kviečia Gamintojų ir importuotojų asociacija, VšĮ Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija kartu su savivaldybėmis.

Kartu su mokslo metais prasideda naujas projekto „Mes rūšiuojam“ sezonas švietimo įstaigose. Švietimo įstaigų auklėtiniai, jų artimieji ir bendruomenės nariai kaip ir kasmet už išrūšiuotas bei priduotas elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamų baterijų ir akumuliatorių atliekas gaus taškus, kuriuos iškeis į įvairias prekes ar paslaugas.

Skaityti daugiau...
 
Adolfo Šapokos gimnazijos kūrybinė kronika naujokų akimis

asgŠiais metais pravėrę duris devintokai  pateko į gimnazijos vidų (plačiąja prasme). Tad įkvėpę naujo etapo pradžios gūsio, išlaisvinę savo kūrybines galias siunčia žinutę skaitytojams (pateikiami devintokų sustabdytų akimirkų epizodai apie Adolfo Šapokos gimnaziją).

Patraukė  laukujes duris. Gal šiek tiek ir per stipriai, todėl jos trenkėsi į sienos kampą  (ne pirmą ir ne paskutinį kartą). Nors ir labai gaila durų kančios, į gimnaziją jaunuoliai įėjo iškėlę galvą.

Pamatė dar saulės spindulių nepasiektą koridorių, atšalusį nuo žmonių skubėjimo. Po šio netikėto susidūrimo akys įgavo gyvasties, pradėjo regėti šiltą apsnūdusio ryto veidą, kuris įgavo spalvų. Dar nematytų spalvų.

Apstulbo, kaip čia  ramu, kad net galima pasiklausyti gimnazijos sienų, kurios papasakotų daug istorijų. Apstulbo išvydę dvyliktoko tiesiamą pagalbos ranką ant žemės suklupusiai devintokei (čia nebaisu net klupti).

Sužinojo, ką reiškia mokytis tyloje ir be vargo girdėti galvoje susikaupusias savo paties mintis (buvusi klasė buvo labai triukšminga).

Skaityti daugiau...
 
Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla - Lietuvos mokyklų 2018-2019 m. m. žaidynių laureatė

2019 09 19 2019 m. rugsėjo 19 dieną Vilniuje, LR Prezidentūroje vyko 2018-2019 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų apdovanojimai. Renginio metu Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino ir apdovanojo 27 mokyklas, bei paskelbė naujojo, jau penkioliktojo, žaidynių sezono pradžią. Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla pradinių mokyklų ir mokyklų – darželių grupėje užėmė trečiąją vietą.
Sveikiname ir džiaugiamės jaunaisiais sportininkais.

1
2
1
2
1/2 
start stop bwd fwd
 
Neformaliojo švietimo programos 2019 m. spalio - gruodžio mėn.

Neformaliojo švietimo programos Utenos rajono savivaldybėje 2019 m. spalio - gruodžio mėn.

 
2019 m. rugsėjo 11-13 d. Dauniškio gimnazijos antrokai edukacinėje išvykoje „Pažink Lietuvos pajūrį“

2019 m. rugsėjo 11-13 d. Utenos Dauniškio gimnazijos antrokai buvo edukacinėje išvykoje „Pažink Lietuvos pajūrį“. Šią kelionę organizavo gimnazijos geografijos mokytoja Ligita Pelikšienė. Jai talkino mokytojai dalykininkai, dėstantys antrokams. Šįkart geografijos, lietuvių kalbos, biologijos, kūno kultūros, šokio pamokas mokiniams vedė mokytojai: Ligita Pelikšienė, Regina Kibickienė, Rima Kraulišienė, Mindaugas Pranskūnas, Diana Kaziūnienė.

Kasmet mokytoja Ligita į kelionės maršrutą stengiasi įtraukti naują objektą. Šį kartą mokiniai aplankė Klaipėdos uosto šiaurinį molą – jūros vartus. Molas saugo uostą nuo bangavimo, ledonešio, sąnašų. Čia galima stebėti saulėlydį, pasivaikščioti, grožėtis įplaukiančiais ir išplaukiančiais laivais. Ne veltui sakoma: Klaipėdos uostas – Lietuvos vartai į pasaulį.

Pirmasis šios kelionės sustojimas – Žemaitijos nacionalinis parkas, Šaltojo karo muziejus, įrengtas buvusiame Sovietų Sąjungos balistinių raketų šachtiniame paleidimo komplekse. Iš muziejaus išėjome tarsi iš istorijos pamokos, papasakotos gidės. Išėjome susikūrę vaizdą to, kas neįvyko, bet galėjo atsitikti kiekvieną Šaltojo karo dieną...

1
2
3
4
1/4 
start stop bwd fwd

Skaityti daugiau...
 
Utenos meno mokykla kviečia 4-7 metų vaikus mokytis ankstyvojo muzikinio ugdymo programoje

umm skelbimas 2019

 
Utenos LL3 grupės pasitarimas

2019 m. rugsėjo 9 dieną Lyderių laikas 3 (LL3) komanda rinkosi Utenos Švietimo centre ir tarėsi dėl veiksmų plano, kuris padėtų numatyti konkrečius žingsnius, kaip įtraukti mokytojus savanoriškai dalyvauti įgyvendinant pokyčio projektą Utenos švietimo įstaigose.
Kadangi pasirinkta universalaus dizaino tema, mokytojams, švietimo įstaigų vadovams, LL3 komandai – tai bus nauja patirtis, reikalaujanti noro veikti, kūrybiškumo, drąsos ir darnaus komandinio darbo. Pasitarimo metu nuspręsta parengti glaustą informacinę medžiagą, skirtą mokytojams, supažindinti švietimo įstaigų vadovus pasitarimo metu ir bendradarbiauti suburiant mokytojus, kurie savanoriškai įsitrauks į projekto įgyvendinimą.

img_20190909_141100
img_20190909_141236
img_20190909_141316
1/3 
start stop bwd fwd
 
2019 m. rugsėjo 12 d. LMS UMSIC Rinkiminis Rudens mokinių savivaldų forumas

lietuvos moksleiviu sajunga2019 m. rugsėjo 12 d. Utenos rajono savivaldybės (Utenio a. 4, Utena) posėdžių salėje (III a.) vyks Lietuvos moksleivių sąjungos Utenos mokinių savivaldų informavimo centro (toliau – LMS UMSIC) Rinkiminis Rudens mokinių savivaldų forumas (toliau – MSF) 2019. 

Forumo metu bus dalinamasi gerąja praėjusių mokslo metų patirtimi, aktualia informacija bei renkamas naujas LMS UMSIC pirmininkas. Maloniai kviečiame atvykti ir drauge praleisti popietę su Utenos miesto ir rajono moksleiviais! Registracija į MSF renginio dieną prasidės 14:00 ir tęsis iki 14:30.

Kandidato į LMS UMSIC Pirmininko poziciją gyvenimo aprašymas bei motyvacinis laiškas, preliminari MSF darbotvarkė.

Apie dalyvavimą prašome pranešti pildant el. registracijos anketą iki š. m. rugsėjo 9 d. Anketa: http://bit.ly/2kduXVL.  

Iki susitikimo!

 
<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 101