Naujienos
Dėl rugsėjo 1-osios renginių

2016 09 01Informuojame, kad 2016 m. rugsėjo 1 d., 9.00 val., vyks Šv. Mišios Utenos Kristaus Žengimo į dangų ir Dievo Apvaizdos bažnyčiose.

Rekomenduojame Utenos švietimo įstaigų vadovams 2016 m. rugsėjo 1 d., 10.30 val., organizuoti naujųjų mokslo metų atidarymo šventę švietimo įstaigose.

2016 m. mokslo ir žinių dieną, 13.00 val., Utenos kultūros centro didžiojoje salėje, vyks lėlių teatro „Zuikis puikis“ spektaklis mažiesiems „Pasakų vežėčias“.

 
UVJOS „Apskritasis stalas" kviečia į Jaunimo tašką miesto šventės metu

Jaunimo KVIETIMAS

JAUNIMO TAŠKO PROGRAMA >>>

 
Tarptautinės jaunimo dienos paminėjimas vyks ir Utenoje!

Jaunimo diena2016 m. rugpjūčio 12 d. 13 val. atvyk į Utenio aikštę ir drauge dalinkis svajonėmis bei šypsena. Ten tavęs lauks forumo stiliaus debatai, uteniškių atlikėjų pasirodymai bei galimybė paleisti savo svajones į dangų. Būtinai prisijunk ir pasiimk draugą!

UVJOS „Apskritasis stalas“

 
Mokymai skirti jaunimui
Informuojame, kad šiuo metu Jaunimo reikalų departamentas yra paskelbęs registraciją į keletą mokymų / seminarų, kurie galėtų būti jaunimui  įdomūs:

Susitikimas-diskusija„Apsvaigę jaunuoliai atviruosiuose jaunimo centruose ir erdvėse. Kaip tinkamai elgtis ir kalbėtis?“ rugpjūčio 30 d. Vilniuje

Mokymai "Efektyvi išorinė komunikacija" rugsėjo 22-23 d. Kaune

 Mokymai "Antidiskriminacijos, tolerancijos ir pagarbos kitam ugdymas" rugsėjo 30 – spalio 1 d. Alytuje

 „Jaunų žmonių bendruomenės – įrankiai, metodai ir dalijimasis gerosiomis praktikomis“ rugsėjo 19-25 d. Vengrijoje

 Jaunimo politikai - 20 metų! Daugiau informacijos - http://www.jrd.lt/jrd-veiklos-naujienos/jaunimo-politikai---20-metu

 „Rezervuota jaunimui 2016“ rinkimai. Daugiau informacijos - http://www.jrd.lt/jrd-veiklos-naujienos/rezervuota-jaunimui-2016-geriausiu-jaunimui-skirtu-projektu-apdovanojimai

 Taip pat, primename, kad rugpjūčio 11 d. paskutinė "Augindami aukime" finansavimo konkurso paraiškų pateikimo diena.

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informacija
 
Jaunimas dalyvavo mokymuose

2016 m. liepos 30 d. – rugpjūčio 7 d. mokymų centre „Daugirdiškės“ vyko jaunimo mainai RITCHY, finansuojami Erasmus+ programos. Mainuose dalyvavo dalyviai iš Latvijos, Lenkijos, Jungtinės karalystės, Kipro, Turkijos ir Lietuvos. Šiuose mainuose dalyvavo Utenos jaunimo mokyklos atviros jaunimo erdvės specialistė darbui su jaunimu Eglė Vitkelytė ir atvirą erdvę lankantys Utenos rajono jaunuoliai – Grėta, Kristina, Artas, Lukas ir Edgaras. Renginio metu jaunuoliai ne tik smagiai leido laiką ir bendravo su kitų šalių atstovais, bet daug diskutavo religijos, pokyčių Europoje, terorizmo, tolerancijos ir šiuolaikinių technologijų svarbos jaunam žmogui temomis. Grįžę namo jaunuoliai dar ilgai prisimins šiuos mainus ir įgyta patirtimi bei žiniomis dalinsis su kitais jaunuoliais mokykloje, draugų rate ar jaunimo organizacijose. Dėkojame Politikos tyrimų ir analizės institutui už galimybę dalyvauti mainuose.

Utenos jaunimo mokyklos informacija

IMG_3555
IMG_3602
IMG_3674
IMG_3963
IMG_3994
IMG_4108
1/6 
start stop bwd fwd
 
Kviečiame jaunimą savanoriauti

Utenai 755Šiemet rugsėjo 3 d. švęsime 755-ąjį Utenos miesto gimtadienį. Šventės organizatoriai kviečia jaunimą prisidėti prie renginio organizavimo ir tapti jo savanoriais.

Registracija tel. 8 389 43 525 arba el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Daugiau informacijos gaus užsiregistravę dalyviai.

 
Projektas „Utenos krašto kūrėjų žodis dailės kūriniuose“

proj logo2016 m. rugpjūčio 8-19 d. vyks projekto  „Utenos krašto kūrėjų žodis dailės kūriniuose“ dieninė kūrybinė stovykla 8-12 klasių mokiniams Utenos dailės mokykloje. Informacija ir registracija el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba tel. 8 612 19702.

„Utenos krašto kūrėjų žodis dailės kūriniuose“ dieninės kūrybinės stovyklos mokiniams programa >>>

 
Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijoje įgyvendintas ir Mokyklos bendruomenės metų konkursui pateiktas projektas „Kartų draugystė"- konkurso laureatas

dsc063242015-2016 mokslo metai - Mokyklos bendruomenės metai. Jiems paminėti Švietimo ir mokslo ministerija inicijavo švietimo įstaigų bendruomenių konkursą ir pakvietė Lietuvos mokyklas pasidalyti gražiausiais projektais, kuriuos įgyvendinant bendradarbiavo mokytojai, mokiniai ir jų tėvai.
Konkursui iš viso buvo pateikta per 300 įvairių sričių – kultūrinių, meninių, turistinių, gamtosauginių, sveikatingumo, sportinių, pilietinių iniciatyvų ir kitų – tvaraus mokyklų ir mokinių tėvų bendradarbiavimo pavyzdžių.

Skaityti daugiau...
 
Uteniškių NVŠ programa „STOP kadras“ baigė pirmąjį pusmetį

STOP kadrasVioleta Develienė

NVŠ programa „STOP kadras“ – animacinių filmukų kūrimo būrelis, startavęs 2016 m. vasario mėnesį, jau baigė pirmojo pusmečio veiklą. Ta proga 2016 m. birželio 15 d. programos dalyviai rinkosi Kino namuose „TAURAPILIS, kur dideliame ekrane stebėjo savo sukurtus filmukus. Pasak programos vadovės Rasos Legenienės, pradžioje įkvėpimo ieškota stebint garsių menininkų darbų pavyzdžius ir juos aptariant. Vėliau, veiklos metu buvo kuriamos istorijos ir personažai: vaikai piešė, lipdė, konstravo iš skirtingų medžiagų.

Skaityti daugiau...
 
2016 m. Jaunimo mokyklos Dienos centro vaikų užimtumo savaitė

IMG 2236Utenos jaunimo mokyklos Dienos centre vykdomas projektas „Sveikas vaikas – sveika visuomenė”. Pirmas šio projekto etapas prasidėjo 2016 m. birželio 6-10 d. vaikų užimtumo savaite. Kiekviena savaitės diena prasidėdavo mankštomis, sportiniais žaidimais. Vėliau buvo organizuojamos veiklos, susijusios su sveika mityba, sportu bei kitokie prasmingi ir turiningi užsiėmimai.

Pirmadienį svečiavomės Utenos Visuomenės sveikatos biure: mankštinomės, dalyvavome viktorinoje apie sveiką gyvenimo būdą.

Skaityti daugiau...
 
Idėjų mugė „NUVEIK SVEIKATOS LABUI.LT“

2016 06 2016 m. vasario 25 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras iki gegužės 10 d. buvo paskelbęs idėjų mugės konkursą „Nuveik sveikatos labui.lt“ ir pakvietęs dalyvauti bendrojo ugdymo, profesinio mokymo mokyklų 8 – 12 klasių mokinius, neformaliojo švietimo įstaigų ugdytinius, kitas mokinių komandas, ikimokyklinio ugdymo pedagogus, mokytojus, visuomenės sveikatos priežiūros specialistus, sveikatos ugdymo koordinatorius. Idėjų mugės tikslas – aktyvinti formaliojo ir neformaliojo švietimo įstaigų, jų bendruomenių narių bendradarbiavimą, jaunimo organizacijų įdirbį siekiant tobulinti veiklas saugant ir stiprinant sveikatą.
Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija, dalyvaudama sveikatą stiprinančių mokyklų programoje, dalyvavo šioje idėjų mugėje. Socialinė pedagogė Rasa Maniušienė užpildė dalyvio anketą ir pateikė idėjos aprašymą. Tai sveikatai palankios psichosocialinės aplinkos kūrimas, tarpusavio santykių puoselėjimas „SUSTOJU – PAGALVOJU – VEIKIU!“. Vertinimo komisija, įvertinusi idėjų mugės konkursui „Nuveik sveikatos labui.lt“ pasiūlytas idėjas, nutarė Utenos Rapolo Šaltenio progimnaziją įvertinti už kūrybiškai, originaliai pateiktą idėją.
Dalyvių idėjos yra skelbiamos tinklapyje www.ssus.lt sveikatos ugdymo idėjų banke „Nuveik sveikatos labui.lt“. Apibendrinti idėjų mugės rezultatai ir idėjų aprašymai pateikiami www.lmnsc.lt/lt/naujienos


Parengė socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

 
Utenos Dauniškio gimnazistai vasarą pasitiko stovykloje „Tauragnas‘‘

Violeta Develienė

Utenos Dauniškio gimnazijos mokiniai pirmas vasaros dienas praleido turistinėje stovykloje „Tauragnas‘‘, kurioje ne tik ilsėjosi, stiprino sveikatą sportuodami, bet ir susipažino su Aukštaitijos nacionalinio parko žymiomis vietovėmis, įgijo žinių apie krašto praeitį, kultūrą ir papročius. Stovyklos metu didelis dėmesys buvo skiriamas vaikų kūrybinių bei socialinių įgūdžių ugdymui. Mokiniai lankėsi Tauragnų kraštotyros muziejuje, dalyvavo paskaitose,
konkursuose. Stovykloje vyko psichologiniai užsiėmimai, diskusijos, individualūs pokalbiai, buvo suorganizuota talka Tauragnų miestelio gyventojams, vyko orientacinės varžybos. Projekto metu didelis dėmesys buvo skiriamas pagarbiems tarpusavio santykiams, tolerancijos, saviraiškos, kritinio mąstymo, bendravimo, bendradarbiavimo ir komunikacijos įgūdžių ugdymui.

20160609_103809
DSC_0188
DSC_01951
DSC_0203
1/4 
start stop bwd fwd
 
<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 77