Vyko Utenos jaunimo apdovanojimai

2013 12 06 Kartu su kalėdinės eglutės švente į Uteną atkeliavo jau ketvirtus metus organizuojamas renginys – Utenos jaunimo apdovanojimai.
Į Utenos Kraštotyros muziejuje vykusį renginį jo organizatorių, svečių ir dalyvių pasveikinti atvykęs Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas pasidžiaugė nominantų sėkme ir įteikė jiems simbolines dovanas.
Prieš renginį paskelbus balsavimą, kiekvienas uteniškis savo balsą galėjo atiduoti už pačius šauniausius, aktyviausius ir talentingiausius jaunuolius. Renginio metu įteiktos 7 Utenos jaunimo apdovanojimų statulėlės. Metų moksleiviu už gebėjimą derinti mokslą, verslumą bei aktyvią visuomeninę veiklą buvo išrinktas Karolis Antanas Stankevičius.

Metų studento apdovanojimas už iniciatyvą „Sėkmės vaikai" atiteko Šarūnui Dominykui Misiūnui. Pačia meniškiausia šiemet galima vadinti Ugnę Audzevičiūtę, kuri savo įspūdingu balsu žavi ne tik uteniškius, bet ir visą Lietuvą. Metų sportininku už aukštus sporto pasiekimus išrinktas Giedrius Kvyklys, o metų jaunimo organizacija tapo „Skruzdė ir komanda". Taip pat buvo apdovanoti „Juventus" krepšinio lygos iniciatoriai, labiausiai jaunimui nusipelnęs žmogus 2013 metais – Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus koordinatorė Justė Rudokienė, kuriai įteikta speciali UVJOS „Apskritasis stalas" padėka.
Džiugu, kad Utenos jaunimą tradiciškai pasveikina Utenos verslo informacijos centro atstovai, Kraštotyros muziejaus direktorė Lilija Jovarienė.
Metų nugalėtojams įteikti apdovanojimai įpareigoja toliau tęsti sėkmingai pradėtus darbus ir garsinti miesto vardą vykdomomis veiklomis.

Utenos rajono savivaldybės administracijos informacija