2013 m. gegužės 12-18 d. Stažuotė Čekijoje

Stažuotė Čekijoje2013 m. gegužės 12-18 d. Utenos švietimo centro administratorė Miglė Lapinienė ir Aukštakalnio progimnazijos tikybos mokytojas Mindaugas Laučius buvo išvykę į stažuotę Čekijoje pagal Elektrėnų savivaldybės švietimo paslaugų centro vykdomą projektą „Mokytojų, tėvų ir vaikų partnerystės ir bendradarbiavimo tinklo kūrimas nacionaliniu lygmeniu". Stažuotės tikslas – susipažinti su Čekijos mokyklų ir vaikų darželių darbo su tėvais ypatumais, mokyklos bendruomenės kūrimo sistema. Vizitams buvo pasirinktos skirtingų tipų mokyklos. Pažintis su jų pedagogų ir tėvų sėkminga darbo patirtimi padės programos dalyviams tobulinti mokymo/si procesą, įgyti naujų gebėjimų, pasidalinti darbo patirtimi.

Stažuotės akimirkos užfiksuotos Mindaugo Laučiaus nuotraukose: