2013 m. kovo 23 d. Aukštakalnio progimnazijos plaukikų sėkmė Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinėse plaukimo varžybose

Aukštakalnio progimnazijos komanda2013 m. kovo 23 d. Kėdainiuose vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinės plaukimo varžybos. Jose dalyvavo po 14 moksleivių komandų iš visos Lietuvos. Labai sėkmingai jose pasirodė Aukštakalnio progimnazijos mergaičių ir berniukų plaukimo komandos.
Mergaičių plaukimo komanda tapo finalinių varžybų nugalėtoja – iškovojo I vietą:
1. Agnė Sorakaitė
2. Dovilė Ryliškytė
3. Gaudrė Žilėnaitė
4. Eglė Zarankaitė
5. Reda Vinklerytė.

Asmeninėje įskaitoje Agnė Sorakaitė iškovojo 1 vietą 50 metrų krūtine plaukime, 1 vietą 50 metrų nugara plaukime, 1 vietą estafetėje 4x50 metrų plaukime, 2 vietą 100 metrų laisvu stiliumi plaukime. Dovilė Ryliškytė asmeninėje įskaitoje iškovojo 1 vietą plaukdama 50 metrų peteliške, 1 vietą estafetėje 4x50 metrų plaukime, 2 vietą 50 metrų laisvu stiliumi plaukime ir 3 vietą 100 metrų laisvu stiliumi plaukime.
Berniukų komanda finalinėse varžybose iškovojo III vietą:
1. Stanislovas Misiūnas
2. Tomas Nakutis
3. Matas Paukštė
4. Paulius Vaškelis
5. Erikas Šokurovas.
Asmeninėje įskaitoje Stanislovas Misiūnas iškovojo 2 vietą 50 metrų laisvu stiliumi plaukime, 2 vietą estafetėje 4x50 metrų plaukime ir 3 vietą 50 metrų laisvu stiliumi plaukime.
Didžiuojamės mūsų plaukikų laimėjimais. Galbūt kada nors jie papildys mūsų olimpiečių gretas.