2012 m. rugsėjo 10 d. „Linksmadienis" Utenos Dauniškio gimnazijoje
Linksmadienis Sudeikiuose2012 m. rugsėjo 10 dieną visi Utenos Dauniškio gimnazijos pirmokai, klasių auklėtojos, mokinių taryba ir gimnazijos vadovai išvyko į adaptacinę vienos dienos stovyklą „Linksmadienis". Renginio organizatorė, socialinė pedagogė Vida Adiklienė pakvietė pirmokus keliauti į Sudeikius, prie Alaušo ežero. Komandų formavimo žaidimų ir praktinių užduočių metu naujokai vieni kitus geriau pažino bei dalijosi gerąja patirtimi.
Viešnagės Sudeikiuose metu, stovyklos „Linksmadienis" dalyviai turėjo galimybę pratęsti vasarą nuostabaus grožio aplinkoje, tobulėti, įgyti naujų bendravimo įgūdžių, bei puikią progą reikšti nuomonę, rodyti  iniciatyvą, lavinti kūrybiškumą. Išvyką vainikavo mokinių sukurti plakatai, kuriuos ketverius metus saugos Utenos Dauniškio gimnazijos direktorius Donatas Juodelė.