2012 m. gegužės 21 – 25 d. Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Gandrelis" vyko teatro savaitė
2012 m. gegužės 21 – 25 dienomis Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Gandrelis" vyko teatro savaitėPirmą dieną į teatro savaitės atidarymą atskubėjo dvi linksmuolės varlytės. Jos atsigabeno didžiulę pasakų skrynią. Vaikai surado salėje raktelį ir stebuklingų veiksmų pagalba padėjo ją atrakinti. O ten... Ten slėpėsi įvairiausios pasakų lėlės. Vaikai susipažino su jomis, surado iš kokių pasakų atvykusios. Linksmai klegėjo „Šarkiukų" grupės vaikų suvaidintas „Šarkų turgus". „Pelėdžiukų" grupės vaikai džiugino nuoširdžiai vaidindami su lėlėmis pasaką „Pagrandukas". Vaikų pasirodymus puošė išmoningai panaudota liaudies kūryba.

Gegužės 22 dieną svečiavosi Utenos kultūros centro lėlių teatro „Zuikis Puikis" artistai. Vaikai sužinojo apie spektaklius, lėles, artistus, Svečiai supažindino su teatro pasauliu, vaidino siužetus iš pasakų.

23 diena – trečioji teatro savaitės diena. Pas vaikus užsuko Genys su Šarka. Genelis „supažindino" vaikučius ir Šarką su savo žaidimų draugais Delniukų lėlėmis. Vaikai piešė ant savo delniukų linksmus ir liūdnus veidukus, vaidino: sveikinosi, atsisveikino, emocingai kalbino vieni su kitus. „Vyturiukų" grupė pristatė Kojinyčių teatrą ir vaidino pasaką „Voverytė darbštuolytė". Šiek tiek keista buvo žiūrėti artistams į kojas, tačiau visiems patiko. „Varniukų" grupės vaikai sulaukė daug plojimų už suvaidintą pasaką „Dangus griūva" ir parodytus originalius teatro drabužius.

Ketvirtąją teatro savaitės dieną atkeliavo du broliukai Klounai. Jie vaikučiams sekė pasakėlę be galo „Molio katinėlis". Paaiškino, kaip galima susikurti naują, dar niekur negirdėtą pasaką. „Geniukų" grupės Kepurių teatro artistai vaidino draugiškumo pamokančią pasaką „Po grybuku". Jiems dainuoti apie draugystę padėjo visi žiūrovai. Rankinių teatras, kurį sukūrė „Žvirbliukų" grupės vaikai, vaidino pasaką „Svečiuose pas Saulutę". Šiame teatre senos rankinės pavirto teatro lėlėmis ir visus linksmai nuteikė.

Penktoji diena – teatro savaitės uždarymo šventė. Auklėtojos vaikams padovanojo pasaką apie Agę melagę. Vaikai buvo aktyvūs pasakos dalyviai, mokė Agę, kaip reikia elgtis su žaisliukais, gražių atsiprašymo žodelių. Šypsojosi visi, suaugę ir maži, gavę prizų – siurprizų bei nuoširdžiausių padėkų.