Akcija „Pasidalinkim gerumu"
Violeta Develienė

Renginio akimirka2011 m. gruodžio 16 dieną Utenos Dauniškio gimnazijos suaugusiųjų mokymo skyriaus mokiniai ir mokytojai rinkosi į adventinę akcija „Pasidalinkim gerumu". Akcijos metu sukauptus vaikiškus rūbus, žaislus, knygas, mokyklinius reikmenis ir kitas dovanas padovanojo prieš šv. Kalėdas Utenos vaikų socialinės paramos ir ugdymo centro ugdytiniams. Prie adventinės akcijos prisidėjo ir Utenos Jaunimo mokyklos Laisvalaikio skyriaus teatro studija „Paletė" - jaunieji aktoriai globos nameliuose suvaidino smagų spektakliuką „Raudonkepurės". Tą pačią dieną vaikai sulaukė su dovanomis viešnių ir iš įmonės „Optikos pasaulis" . Po spektakliuko visi vaišinosi saldžiais pyragais ir jaukiai gėrė arbatėlę. Vaikučiai, išsidalinę žaisliukus, pakvietė svečius į ekskursiją po Utenos socialinės paramos ir ugdymo centro patalpas.
Džiugu, kad dosnumo idėjas palaiko daugybė draugų ir rėmėjų, kad ši graži tradicija tampa gėrio simboliu. Artėjančios didžiosios žiemos šventės tampa malonesnės, nes aukojama, o vaikams – nors truputį džiugesnės. Utenoje yra labai daug geros širdies žmonių, kurie, net ir patys sunkiai besiversdami, nepamiršta likimo nuskriaustųjų ir randa būdų, kaip juos nudžiuginti dalindamiesi kūrybine patirtimi, dvasine šiluma ir gerumu.