Kūrybinių darbų paroda „Laimingų žmonių miestas“

parodaUtenos vaikų lopšelis – darželis „Voveraitė“ nuo 2023 m. birželio 9 dienos iki liepos 21 dienos organizavo respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo ugdytinių, mokytojų, tėvų kūrybinių darbų parodą „Laimingų žmonių miestas“. Paroda skirta miesto gimtadieniui paminėti.

Parodos organizatorės siekė paskatinti domėtis ir pažinti Utenos miestą, jo istoriją, kultūrą, simboliką, pažintines vietas skatinant ugdytinių, mokytojų, tėvų kultūrinį ir kūrybinį aktyvumą, plėtojant kūrybišką bendradarbiavimą. Parodos dalyviai kūrė „Pasagas“, kūrybai panaudodami įvairias priemones ir technikas. Sulaukėme 33 įvairiomis technikomis padarytų pasagų.

Darbai eksponuojami Utenos miesto A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos Aukštakalnio filiale, nuo 2023 m. rugpjūčio 1 d. iki 2023 m. rugsėjo 15 d. Kviečiame apsilankyti. Parodos iniciatorės  Utenos vaikų lopšelio – darželio „Voveraitė“ mokytojos Rasa Maniušienė ir Žana Kerienė.