Sėkmingas Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centro Robotikos būrelio pasordymas

2023 m. gegužės 20 d. Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centro Robotikos būrelio mokiniai dalyvavo Kauno technologijos universitete vykusiose robotų varžybose „Robotų intelektas 2023“. Karolio Rusteikos sukonstruotas robotas LEGO Sumo varžybose laimėjo III vietą.

Net 9-us metus KTU Studentų miestelyje organizuojamos autonominių robotų varžybos „Robotų intelektas 2023“ skirtos ne tik robotikos entuziastams, tačiau ir besidomintiems technologinėmis naujovėmis Lietuvoje.

Tai vienos didžiausių autonominių robotų varžybų Lietuvoje, kurių tikslas – skatinti robotikos ir mechatronikos sprendimų taikymą. „Robotų intelektas 2023“ yra ideali galimybė pademonstruoti ne tik technologines naujoves, bet ir Lietuvos universitetų pajėgumus aukštųjų technologijų srityje.