Utenos vaikų lopšeliui-darželiui „Pasaka“ suteiktas eTwinning mokyklos ženklelis

etwinning schoolUtenos vaikų lopšelis-darželis „Pasaka“ labai didžiuojasi pelnytu prestižiniu „eTwinning mokykla 2023-2024“ kokybės ženkleliu. Ši ugdymo įstaiga pripažinta viena iš lyderių Europoje skaitmeninės veiklos, el. saugumo veiklos, inovatyvių ir kūrybingų pedagoginių metodų, personalo ir mokinių mokymosi bendradarbiaujant veiklų skatinimo srityse. 2023 metais buvo pateiktos 84 paraiškos iš Lietuvos švietimo įstaigų, tačiau tik 58 atitiko reikalavimus.

Utenos vaikų lopšelis-darželis „Pasaka“ tapo pirmąja ikimokyklinio ugdymo įstaiga Utenoje, pelniusia europinį pripažinimą ir tapusia sektinu pavyzdžiu savo vietos bendruomenei bei kitoms mokykloms. Tai - viešas, pasiryžimo siekti kokybės bei atvirumo europinėje bendradarbiavimo veikloje, pripažinimas.

Utenos vaikų lopšelio-darželio „Pasaka“ informacija