English Verse 2023“

542023 m. balandžio 21 d. Aukštakalnio progimnazijoje vyko Utenos rajono 5-8 klasių mokinių skaitovų konkursas anglų kalba „English Verse 2023“. Konkurso eilėraščių tema buvo „Food“ („Maistas“). Konkurse dalyvavo 29 skaitovai iš keturių rajono mokyklų (Aukštakalnio, Krašuonos, Vyturių progimnazijų bei Užpalių gimnazijos). Dalyvius pasveikino Jolita Kaziliūnė, Aukštakalnio progimnazijos direktorė ir Vaida Vaitiekėnienė, Aukštakalnio progimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė, renginio organizatorė.

Inscenizuotą sveikinimą „Afterschool Snack“ („Užkandis po pamokų“) atliko Aukštakalnio progimnazijos būrelio „Čia ir dabar“ nariai (vadovė – Vaida Vaitiekėnienė, Aukštakalnio progimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė). Kol komisija skaičiavo balus, konkurso dalyviai galėjo stebėti Aukštakalnio progimnazijos būrelio „Čia ir dabar“ atliekamus pasirodymus: trumpus vaidinimus „The Space Restaurant“ („Kosminis restoranas“) ir „Rusty Nail Soup“ („Sriuba iš surūdijusios vinies“). Sveikiname nugalėtojus!

5-ųjų klasių grupėje:

I vietą užėmė – Fausta Šapolaitė (Aukštakalnio progimnazija, mokytojas Martynas Tamošauskas);

II vietą – Ostina Andžė (Aukštakalnio progimnazija, mokytoja Sabina Eidukynaitė);

III vietą – Beatričė Trainytė (Vyturių progimnazija, mokytoja Rima Paukštienė).
6-ųjų klasių grupėje:

I vietą užėmė – Elinga Čibiraitė (Aukštakalnio progimnazija, mokytoja Kristina Indrašienė);

II vietą – Rimgaudas Ruzgus (Užpalių gimnazija, mokytoja Jūratė Kirdeikienė);

III vietą – Nojus Pumpuška (Vyturių progimnazija, mokytoja Džiuginta Kažukauskaitė).

7-ųjų klasių grupėje:

I vietą užėmė – Rūta Jackūnaitė (Aukštakalnio progimnazija, mokytoja Daiva Malinauskienė);

II vietą – Viltė Šavynytė (Aukštakalnio progimnazija, mokytoja Vida Pelėdienė);

III vietą – Berta Ulevičiūtė (Vyturių progimnazija, mokytoja Džiuginta Kažukauskaitė).

8-ųjų klasių grupėje:

I vietą užėmė – Benas Keraminas (Užpalių gimnazija, mokytoja Jūratė Kirdeikienė);

II vietą – Dovydas Giruckas (Aukštakalnio progimnazija, mokytoja Aušra Valaitienė);

III vietą – Emanuela Sėjūnaitė (Vyturių progimnazija, mokytoja Ramunė Sabaliauskienė).

Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti Aukštakalnio progimnazijos, „Oxford University Press“ atstovybės Lietuvoje bei „American English School“ įsteigtais prizais ir padėkomis. Žiūrovų prizus, kuriuos įsteigė Aukštakalnio progimnazijos direktorė, šiais metais pelnė:

5-ųjų klasių grupėje – Beatričė Trainytė (Vyturių progimnazija);

6-ųjų – Elinga Čibiraitė (Aukštakalnio progimnazija);

7-ųjų – Rūta Jackūnaitė (Aukštakalnio progimnazija);

8-ųjų – Dovydas Giruckas (Aukštakalnio progimnazija).