NŠA vizitas Aukštakalnio progimnazijoje

2023 m. kovo 24 d. Aukštakalnio progimnazijoje viešėjo Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) atstovės – Direktorė Rūta Krasauskienė, Švietimo pagalbos Departamento Direktorė Irma Čižienė, jos pavaduotoja Inga Nekrošienė, bei projekto „Kokybės krepšelis“ vadovė Aušra Liubinienė. Delegaciją lydėjo Utenos rajono savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Virginija Vaitiekienė. Susitikimo metu buvo aptarta mokyklos dalyvavimo 2022-2023 metais „Kokybės krepšelio“ projekte patirtis. Direktorė Jolita Kaziliūnė pristatė progimnazijos tobulinimo planą, mokinių individualios pažangos stebėsenos sistemą bei pasiekimų pokytį, iškilusias problemas. Mokytoja Sabina Eidukynaitė pasidalino patirtimi, kaip buvo sukurta užduočių ir metodinės medžiagos bazė Teams platformoje, o Loreta Šapokienė („Žiburio“ skyrius) kalbėjo apie įsigytų IT priemonių panaudojimą pradiniame ugdyme.