Utenos mokyklos-vaikų darželio „Eglutė“ mokytojai - III vieta „Lietuvos mokytojas 2023“ ikimokyklinio ugdymo mokytojų kategorijoje

Utenos mokyklos-vaikų darželio „Eglutė“ mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, Rasa Bakšienė – „Lietuvos mokytojas 2023“ konkurse pelnė trečiąją vietą ikimokyklinio ugdymo mokytojų kategorijoje.

Utenos mokyklos-vaikų darželio „Eglutė“ bendruomenės iniciatyva – iškelti mokytojos Rasos Bakšienės kandidatūrą varžytis dėl geriausio metų mokytojo titulo, sulaukė didelio palaikymo. Džiaugiamės ir didžiuojamės mokytojos Rasos Bakšienės pelnytu įvertinimu, nes tokie šviesuoliai kaip ji savo darbu keičia ne tik žmonių gyvenimus, bet ir šalies švietimo veidą. Linkime mokytojai Rasai nepritrūkti ištvermės, energijos, idėjų, išminties vedant vaikus į ateitį ir nepamiršti, kad yra vertinančių, palaikančių, matančių mokytojo darbo prasmę ir žinančių, kiek reikia išdalinti savęs ugdant asmenybes.

2023_metu_mokytoja1
2023_metu_mokytoja2