2019 m. sausio 18 d. - kovo 15 d. dailininkės Irenos Meištaitės piešinių paroda „Kokia graži tėvynė“ Utenos „Saulės“ gimnazijoje

2019 01 18 meistaite2019 m. sausio 18 d. 13 val. dailininkės Irenos Meištaitės piešinių parodos „Kokia graži tėvynė“ atidarymas Utenos „Saulės“ gimnazijoje (K. Ladygos g. 18, Utena). Paroda bus eksponuojama iki 2019 m. kovo 15 d.
Irena Meštaitė gimė 1947 m. gruodžio 1 d. Svėdasuose (Anykščių r.). 1966 m. baigė Utenos I vidurinę mokyklą (dabar Utenos „Saulės“ gimnazija). Pirmasis dailės mokytojas – Vytautas Petronis. Mokėsi ir Utenos dailės mokykloje. 1971 m. baigė Lietuvos dailės institutą (dabar - Vilniaus dailės akademija). Dailininkė dalyvauja grupinėse parodose – Lietuvoje, Baltijos šalyse, tarptautinėse parodose. Taip pat rengia personalines akvarelių parodas įvairiuose Lietuvos miestuose. Irena Meištaitė - įvairių leidyklų dailininkė iliustratorė, iliustravo ir spaudai parengė keliolika knygų. I. Meištaitės darbų galima rasti ne tik Lietuvos muziejuose, bet ir Austrijoje, Belgijoje, Ispanijoje, Liuksemburge, Kanadoje, Prancūzijoje bei Vokietijoje. I. Meištaitė yra Vilniaus menininkų klubo „Plekšnė” ir Lietuvos dailininkų sąjungos narė.