Vasario 16-osios minėjimas Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Voveraitė“

DSCF44422017 m. vasario 15 d. Utenos vaikų lopšelyje–darželyje „Voveraitė“ paminėta Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena.

Šia proga įstaigos ugdytiniai Lietuvos vėliavėlėmis–širdelėmis papuošė Lietuvos žemėlapį ir susirinko į šventę „Mano gimtinė“. Įstaigos bendruomenė sugiedojo Lietuvos valstybės himną.
Šventę pradėjo vaikų lopšelio–darželio auklėtojos padėjėja Laima Jurkienė kūriniu „Lietuvai“. Įstaigos ikimokyklinio ugdymo auklėtojų vokalinis ansamblis „Džiaugsmas“ atliko A. Jegelevičiaus ir D. Mezginaitės dainą „Baltas lino gyvenimas“.

Ugdytiniai pasakojo lietuvių liaudies kūrinius: „Vilko kelionė pas mėnulį“, „Apie dūdų ir bandūrų“, „Kepė boba bundelas“, „Tupi žvirblalis“, pasakas be galo. Šokėjai šoko lietuvių liaudies šokius „Kadagys“ ir „Drailinas“. Mažieji dainininkai dainavo lietuvių liaudies dainas: „Oi tu, pelėda“, „Rida da“, „Aš pasėjau linelį“. Visa bendruomenė atliko lietuvių liaudies dainą „Už aukštų kalnelių“.

Utenos vaikų lopšelio–darželio „Voveraitė“ informacija