2015 m. gegužės 7 d. Rajoninė pradinukų šokių šventė „Pumpurėlis" Utenos Aukštakalnio pradinėje mokykloje

Utenos Aukštakalnio pradinės mokyklos direktorė Asta Garunkšnienė įteikė šokių kolektyvams  padėkas Violeta Develienė
2015 m. gegužės 7 d. Utenos Aukštakalnio pradinėje mokykloje rinkosi jaunieji Utenos šokėjėliai. „Šokis yra paslėpta sielos kalba"- šiais M. Graham žodžiais tradicinės, jau dešimtmetį perkopusios rajoninės pradinukų šokių šventės „Pumpurėlis" dalyvius pasveikino Utenos Aukštakalnio pradinės mokyklos šokių mokytoja Erika Ruzgienė. Valso ritmu šventę pradėję Utenos mokyklos –darželio „Varpelis" šokėjai, vadovaujami Robertos Macelienės, vėliau sušoko ir ugningą rokenrolą. Utenos Krašuonos progimnazijos šokių kolektyvas STELLA" ir vadovė Edita Kutkienė padovanojo žiūrovams šokį „Mūsų laikas" ir „Širdelės", letkio žingsniu pasirodė Rapolo Šaltenio progimnazijos šokių kolektyvas Erdviukai", vadovaujami Elenos Pauliukevičiūtės.

Šventės iniciatorė Erika RuzgienėŠventės šeimininkai, Aukštakalnio pradinės mokyklos šokėjai sušoko charakteringus šokius Zuzana", Piratai", „Crazy" ir šokį Boružiukai", o šokėjų vadovė Erika Ruzgienė uždavė visiems galvosūkį - ką pasirinks Rapolo Šaltenio progimnazijos šokių kolektyvas Erdviukai", futbolą ar šokį. Žiūrovai, pasveikinę plojimais šokėjus, vienbalsiai nusprendė, kad pasirinktas šokis.
Po nuotaikingų šokėjų pasirodymų Utenos Aukštakalnio pradinės mokyklos direktorė Asta Garunkšnienė ir šventės iniciatorė Erika Ruzgienė įteikė šokių kolektyvams saldžiuosius prizus, o jų Rajoninė pradinukų šokių šventė „Pumpurėlis" vadovėms padėkas bei padėkojo šventės rėmėjams UAB Vaisida" direktoriui Audriui Aželiui, AB Žemaitijos pienas" ir Utenos Aukštakalnio pradinės mokyklos bendruomenei, už paramą organizuojant rajoninę pradinukų šokių šventę „Pumpurėlis".

Rajoninė pradinukų šokių šventė „Pumpurėlis"