Futboliukas 2015

Violeta Develienė

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ilgalaikės masinio vaikų užimtumo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus" projektas pradeda naują sezoną smagiomis varžytuvėmis. Daugiau nei 30 tūkst. vaikų švietimo ir ugdymo įstaigose aplankęs projektas „Futboliukas" pradeda aštuntąjį sezoną. Kas jau išbandė, žino, kad besiruošdami varžyboms vaikai ne tik žaidžia, bet ir šoka, dainuoja, piešia, lipdo, kuria pasakas ir smagiai bei kūrybingai leidžia laiką. Sprendžiant iš registracijos aktyvumo, apie šį projektą jau žino daugelis Lietuvos darželių, nemaža jų dalis futbolą išbandė kaimyniniuose darželiuose. Šiemet Utenos sporto mokykloje susirinko mažieji futbolo fanai iš trijų Utenos darželių. Masinio futbolo asociacijos vadovas Vaidotas Rastenis pasveikino Utenos vaikų lopšelių darželių „Voveraitė", „Pasaka" ir „Šaltinėlis" sportininkus, palaikymo komandas bei pedagogus. Futbolo šventės šeimininkai, Utenos vaikų lopšelio darželio „Voveraitė" pedagogai rūpinosi, kad visi renginio dalyviai pasimankštintų, pašoktų ir smagiai pasportuotų. Vaikai plojimais palaikė besirungiančius tėvelius, šokėjus, džiaugėsi kiekvienu įvarčiu bei organizatorių dovanomis. Šiais metais „Futboliukas" tapo dar universalesnis, nes dalyviai dovanų gavo tradicinį ir „lengvąjį" inventoriaus komplektus.