2014 m. gruodžio 9 d. Utenos Dauniškio gimnazija įsijungė į „Sąžiningumo mokyklų" tinklą

2014 12 09 Violeta Develienė

2014 m. gruodžio 9 d., Tarptautinės antikorupcijos dienos proga, Utenos Dauniškio gimnazija įsijungė į „Sąžiningumo mokyklų" tinklą ir taip įsipareigojo siekti daugiau skaidrumo savo kasdienėje veikloje.
Pasirašydama sąžiningumo deklaraciją gimnazijos bendruomenė pasižadėjo esminius sprendimus gimnazijoje priimti bendru administracijos, mokytojų ir moksleivių sutarimu, nesukčiauti, nenusirašinėti bei gerbti vieni kitus.
Akciją inicijavo su korupcija kovojančios organizacijos „Transparency International" Lietuvos skyrius (TILS), „Sąžiningumo mokyklų" tinklas yra neformali iniciatyva, prie kurios galėjo prisidėti bet kuri sąžiningumo ir skaidrumo vertybes puoselėjanti Lietuvos mokykla. Tinklo tikslas – padėti mokykloms dalytis geraisiais pavyzdžiais ir lengviau įgyvendinti sąžiningumo iniciatyvas.2014 12 09 Dauniskio (1)