2014 m. balandžio 26 d. sėkmingas Utenos lopšelio-darželio „Šaltinėlis" sportinių šokių grupės „Kikilis" pasirodymas festivalyje „Pabiručių fiesta 2014"

Utenos lopšelio-darželio „Šaltinėlis" sportinių šokių grupės „Kikilis" pasirodymas festivalyje „Pabiručių fiesta 2014"2014 m. balandžio 26 d. Utenos lopšelio-darželio „Šaltinėlis" įstaigos mergaičių sportinių šokių grupė „Kikilis" dalyvavo ikimokyklinio amžiaus vaikų festivalyje „Pabiručių fiesta 2014".
Renginyje dalyvavo Vilniaus, Panevėžio, Varėnos, Kazlų Rūdos mažieji šokėjai, aktoriai, dainininkai, pasakoriai. „Kikilis" pristatė du šokius. Šokėjos ne tik įveikė scenos baimę, bet ir turiningai praleido dieną su savo tėveliais. Mergaitės sulaukė didelio publikos palaikymo ir šiltų organizatorių žodžių. Grupės pasirodymą komisija pripažino pačiu išradingiausiu.
Visos mergaitės buvo apdovanotos padėkos raštais, atminimo medaliais ir organizatorių įsteigtais saldžiais prizais.