Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centro Robotikos būreiio komanda - regioninių robotų FLL varžybų nugalėtoja PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Administrator
Antradienis, 2023 m. vasario 07 d. 09:35

Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centre Robotikos būrelį lankančių mokinių komanda 2023 m. vasario 4 dieną dalyvavo regioninėse robotų FLL varžybose - Inžinerijos šventėje, kuri vyko Vilniaus Jėzuitų gimnazijoje. Mūsų „Vėjavaikių“ komanda tapo absoliučia Vilniaus regiono varžybų nugalėtoja. Mokinių sukonstruoti robotai atliko misijas FLL lauke, komanda komisijai pristatė projektą apie tvarios energijos ateitį, panaudojimo idėjas. Robotikos būreliui vadovauja mokytojas Mindaugas Grašys. Dabar komanda rengiasi kovo 4 dieną dalyvauti Nacionalinėse FLL robotų varžybose, kurios vyks Vilniuje Energetikos ir technikos muziejuje.

Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centro informacija

Atnaujinta Antradienis, 2023 m. vasario 07 d. 09:42