2016 m. gegužės 7 d. plk. Prano Saladžiaus jaunųjų šaulių žaidynės PDF Spausdinti El. paštas

2016 m. gegužės 7 dieną Utenos rajono Užpalių gimnazijoje vyko plk. Prano Saladžiaus jaunųjų šaulių žaidynės. Šių žaidynių tikslas ne tik pabendrauti, pasportuoti, pasivaržyti ir smagiai praleisti laiką. Žaidynės - tai atranka į respublikines jaunųjų šaulių sporto žaidynes kurios vyks gegužės 26-29 dienomis Palangoje ir festivalyje „Sportas visiems“.
Žaidynėse dalyvavo ne tik Užpalių, Vyžuonų, Utenos, Leliūnų, bet ir Molėtų, Zarasų, Dusetų, Antazavės, Anykščių būrelių jaunimas.
Vyko šaudymo iš pneumatinio šautuvo, vasaros biatlono, orientavimosi varžybos. Savo jėgas jaunimas išbandė šauliškoje estafetėje, ir mini fotbolo varžybose. Taip pat vyko būrių rikiuotės pasirodymai. Oras lepino. Šauliški pietūs atgaivino jėgas, o medaliai ir saldūs prizai visiems pakėlė nuotaiką. Nugalėtojais tapo visi dalyvavę žaidynėse. Smagiai ir prasmingai praleistas šeštadienis. Susirinkti į šias varžybas padėjo NVŠ projekto lėšos.