EMail Spausdinti

Detaliau

Renginys

Pavadinimas:
Profesinės karjeros diena „Surask save Lietuvoje"
Kada:
10.02.2012
Kur:
Utenos ,,Saulės“ gimnazija - Utena
Kategorija:
Renginys

2012 metų vasario 10 d. Utenos rajono savivaldybės Švietimo, sporto ir turizmo skyrius, vykdant mokinių ir jų tėvų profesinį informavimą ir atsižvelgiant į įvairių Lietuvos aukštųjų mokyklų pageidavimus pristatyti savo mokyklas ir jose organizuojamas studijas bei stojimo sąlygas, kviečia į profesinės karjeros dieną „Surask save Lietuvoje". Renginys vyks Utenos „Saulės" gimnazijoje (K. Ladygos 18, Utena).

Kviečiame atvykti 10-12 klasių mokinius, klasių auklėtojus, mokytojus į renginį, kur bus pristatomos aukštųjų mokyklų atstovų studijų programos ir informacija apie būsimų studentų veiklas bei ateities perspektyvas.

Renginio pradžia - 9.00 val.

Renginio programa:

9.00-10.00 Renginio atidarymas. Utenos rajono švietimo situacijos pristatymas (Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas, Utenos švietimo centro direktorė Vitalija Bujanauskienė) - Utenos „Saulės" gimnazijos aktų salėje

10.00 - ... Susipažinimas su studijomis. Susitikimas su aukštųjų mokyklų atstovais: Vytauto Didžiojo universiteto, Mykolo Romerio universiteto, Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Kauno technologijos universiteto, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto, Vilniaus edukologijos universiteto, Vilniaus kolegijos, Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos, Utenos kolegijos, Kauno technikos kolegijos, Vilniaus dizaino kolegijos, Panevėžio kolegijos, Vilniaus kooperacijos kolegijos, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos, Vilniaus verslo kolegijos - Utenos „Saulės" gimnazijos auditorijose.

Vieta

Venue: