EMail Spausdinti

Utenos švietimo centras - Utena
Kategorija:
Renginys

2010 m. spalio 1 dieną 10 val. Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras, vykdydamas Žmoniškųjų išteklių plėtros veiksmų programos projektą „Lyderių laikas", Utenos švietimo centre (Maironio g. 12, Utena) pristatys dvi edukacines knygas :

1. Stephen R. Covey. 8-asis įprotis: tobulybės link. Lektorė: D. Krasauskienė - VšĮ Kauno Juozo Urbšio katalikiškos vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja, edukologijos magistrė, tarptautinė E.de Bono kūrybinio mąstymo trenerė.

2. Lee Iacocca, Catherine Whitney. Kur dingo visi lyderiai? Lektorius: G. Žukauskas - edukologijos magistras, VšĮ Kauno Juozo Urbšio katalikiškos vidurinės mokyklos efektyvaus mąstymo centro vadovas, tarptautinis E. De Bono kūrybinio mąstymo treneris.

Programa

09:30 – 10:00 Registracija.

10:00 – 11:30 Pirmosios knygos pristatymas.

11:30 – 11:45 Pertraukėlė.

11:45 – 13:15 Antrosios knygos pristatymas.

Visus norinčius dalyvauti knygų pristatyme, prašome registruotis iki 09-27 el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba tel. (8 389) 51741.

Vieta

Venue: