EMail Spausdinti

01.09.2011
Kategorija:
Renginys

9 val. Šv. Mišios už mokyklų bendruomenes Utenos Kristaus žengimo į dangų ir Dievo Apvaizdos bažnyčiose.

10.30 val. Mokslo metų pradžios šventė mokyklose. Pirmoji pamoka.

13 val. Kviečia „Zuikio Puikio" lėlių teatras. Reginos Katinaitės-Lumpickienės innscenizacija „Vėtrų Karalienė", Brolių Grimų pasakos motyvais Utenos kultūros centro didžiojoje salėje (bilieto kaina 5 Lt).

14 val. Išmintingi gerų žmonių sveikinimai.

14.10 val. Šokame kartu su šokių ir dainų ansambliu „Vieversa" Utenos kultūros centro kieme.

15 val. Rugsėjis pučia dūdą! A. Šapokos gimnazijos pučiamųjų orkestro rudens garsų mozaika Utenos kultūros centro kieme.

15.30 val. Rugsėjo reklama! Pagundos, pramogos, užsiėmimai, kurie Jūsų laukia naujaisiais mokslo metais... Utenos kultūros centro kieme.

17 val. Autorinių dainų koncertas „Dainuoju Utenai" (kultūros centro kieme).

19–21.30 val. Diskoteka moksleiviams Kultūros centro diskotekų salėje (bilieto kaina 3 Lt).