Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centro Robotikos būrelio mokinių komanda „Vėjavaikiai“ FLL regioninėse varžybose PDF Spausdinti El. paštas

VėjavaikiaiJau tradiciškai, ketvirtus metus iš eilės, mokytojo Mindaugo Grašio vadovaujama Robotikos būrelio mokinių komanda „Vėjavaikiai“ dalyvauja FIRS LEGO LEAGUE (FLL) Lietuvos robotų varžybose. Kiekvienų metų rugsėjį visam pasauliui pristatoma FLL metų tema pagal kurią komandos turi sukurti pristatymo plakatą, kuriame pateikiama komandos patirtis ir sprendimai, sukonstruoti robotą, kuris atliktų metų temos užduotis bei parašyti programą pagal kurią robotas autonomiškai atliktų užduotis. Šių metų tema - Vandens dinamika (HYDRO DYNAMICS). 2018 vasario 24 d. vienu metu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose vyko FLL Junior regioninės varžybos.

Regioninių varžybų tikslas - atrinkti 16 geriausiai pasirodžiusių komandų , kurios dalyvaus nacionalinėse varžybose kovo 3 diena Litexpo parodų rūmuose ir varžysis dėl pagrindinio prizo - atstovauti Lietuvą pasaulinėse varžybose. Regionų varžybose komandos varžėsi 3 srityse (FLL robotų užduočių laukas, vertybės ir vertybių pristatymas). FLL robotų užduočių lauke „Vėjavaikių“ komanda buvo nenugalima. Vilniaus regione dalyvavusių 12 komandų tarpe FLL robotų užduočių lauke mūsiškiai pasiekė geriausių rezultatų. Respublikos mastu FLL užduočių atlikimo lauke esame antri. „Vėjavaikių“ komanda pateko į TOP 16 komandų grupę, kurios rungtyniaus ROBOTIADOJE 2018 m. kovo 3 d.