Jaunųjų keramikų darbai Stiklo galerijoje Utenio aikštėje PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Administrator
Trečiadienis, 2017 m. sausio 04 d. 20:38

Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centre veikiančio keramikos būrelio (NVŠ programa „Molio magija“), vadovaujamo mokytojos J. Paukštytės, mokinių darbai išsiskiria savo originalumu, etnografiniais elementais, artimai siejasi su natūralios gamtos grožiu. Pačios gražiausios metų šventės Šv. Kalėdos kiekvienais metais atsispindi būrelio mokinių darbuose. Atrodytų, kad būrelį lankantys vaikai ir jų mokytoja, šias šventes pradeda švesti anksčiau. Mokiniai lipdė kalėdines dekoracijas, stilizuotas eglutes, prakartėles, kitus darbus, kuriuose atsispindi kalėdinio stebūklo laukimas. 2016 m. gruodžio - 2017 m. sausio mėn. keramikos būrelio mokytojos J. Paukštytės mokinių darbai eksponuojami Utenio aikštės Stiklo galerijoje kartu su Utenos krašto tautodailininkų darbais. Eksponuojami Adelės (5 m.) ir Jono (6 m.) Keragalvių ir jų mamos Ramunės prakartėlės, Ievos Motiejūnaitės (10 m.) ir mamos Loretos bei Kotrynos Katinaitės (11 m.), Gabijos Malinauskaitės (9 m.), Ugniaus Gališausko (14 m.) prakartėlės bei Mėtos Žalėnaitės (6 m.), Ados Židulytės (7 m.), Robertos Marijos Račkauskaitės (7 m.) stilizuotos eglutės. Keramikos būrelio mokiniai Ugnius Gališauskas, Kotrina Katinaitė, Ieva Motiejūnaitė, Gabija Malinauskaitė respublikinių parodų, konkursų nugalėtojai. Šių mokinių darbus vertino profesionalūs menininkai. Didžiuojamės kūrybingais keramikos būrelio mokiniais ir jų mokytoja Jovita Paukštyte.

Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centro informacija

Atnaujinta Trečiadienis, 2017 m. sausio 04 d. 20:45