Iniciatyvos „Po mikrokompiuterį visiems Lietuvos vaikams" mikrokompiuteriukai jau Utenoje!

2017 08 30 mikrokompiuteriaiDėkojame Vilniaus miesto mero patarėjui IT ir atvirų duomenų klausimais Povilui Poderskiui, vienam iš projekto „Po mikrokompiuterį visiems Lietuvos vaikams" iniciatorių ir jo komandai bei šios iniciatyvos Utenoje globėjui Utenos rajono merui Alvydui Katinui už pastangas ir paramą, kurių dėka 2017 m. rugsėjo 1 d. visi Utenos rajono penktokai ir jų IT mokytojai gaus po BBC micro:bit mikrokompiuterį.
Projekto tikslas iki 2017 m. rugsėjo 1 d. padovanoti visiems Lietuvos penktokams po mikrokompiuterį Utenos rajone įgyvendintas. Tikimės, kad ši iniciatyva paskatins mokinius domėtis technologijomis ir rinktis technines profesijas, padės mokytojams integruoti technologijas į pamokas. Mikrokompiuteris - inovatyvus būdas vaikams pradėti kurti technologijas, skatinti mokinius domėtis programavimu, robotika, ugdyti loginio mąstymo įgūdžius.

Daugiau informacijos www.kompiuteriukai.lt