Kviečiame apžiūrėti parodas, eksponuojamas Utenos „Žiburio" pradinės mokyklos "Aitvaro" galerijoje

Visą 2014 m. kovo mėnesį Utenos „Žiburio" pradinės mokyklos „Aitvaro" galerijoje kviečiame apžiūrėti labai gražią parodą „Sartų regioninio parko gamta moksleivių akimis". Čia galėsite pamatyti per 40 darbų. Autoriai - moksleiviai iš Antazavės, Dusetų, Jūžintų, Rokiškio, Utenos ir Zarasų mokyklų. Parodos organizatoriai Sartų regioninio parko direkcija ir gamtos fotografų klubas „Žalias skėtis".

Taip pat kviečiame žvilgtelėti ir į mokyklos svetainėje talpinamas virtualias „Aitvaro" galerijos parodėles >>>. Virtualių mokinių kūrybinių darbų parodėlių iniciatorė mokytoja Olga Meškuotienė. Tokios parodos pradėtos rengti tik šiais metais. Galerija yra nuolat papildoma naujais žiburiečių kūrinėliais - dabar virtualioje galerijoje jau eksponuojamos penkios parodėlės.

paroda1
paroda2