Renginys „Kurkime spalvingą pasaulį" Vyturių progimnazijoje

„Kurkime spalvingą pasaulį" Vyturių progimnazijoje2014 m.vasario 12 dieną Vyturių progimnazijoje vyko renginys „Kurkime spalvingą pasaulį", skirtas priešmokyklinėms grupėms. Šventėje dalyvavo būsimi pirmokai iš Utenos vaikų lopšelių-darželių „Saulutė", „Gandrelis", „Šaltinėlis" bei „Želmenėlis". Vaikai turėjo galimybę susipažinti su mokyklos erdvėmis, pasėdėti mokykliniame suole, pasportuoti ir kūrybiškai praleisti laiką. Būsimi mokiniai kūrė paveikslą, mokėsi bendrą žaidimą – dainelę, minė mįsles, klausė patarlių. Vėliau dalyvavo sportinėse estafetėse. Renginio pabaigoje mokyklos aktų salėje direktorės pavaduotoja ugdymui Rasa Drungienė šiltai pasveikino mažuosius svečius. Renginį vainikavo linksma diskoteka.