2014 m. - vaikų sveikatos metai. Vyturių progimnazijos mokiniai sveikatiados „Gyvenk sveikai – judėk dažnai" III vietos laimėtojai

Sveikatiada VilniujeVasario pradžioje Vyturių progimnazijos 3-5 klasių mokiniai buvo suburti į 3 komandas, kurios dalyvavoi Vilniaus jaunųjų turistų centro renginyje „Gyvenk sveikai – judėk dažnai". Sveikatiada, kurioje atkakliai varžėsi 8 sveikuolių komandos, vyko Vilniaus Viršuliškių vidurinėje mokykloje. Tarp jų ir 3 Utenos Vyturių progimnazijos grupės.

Renginys prasidėjo įspūdingu reginiu. Vilniaus tradicinio Aikido centro treneriai supažindino dalyvius su savigynos kovos menu. Šis pasirodymas paliko didelį įspūdį mūsų mokyklos berniukams.

Po įdomaus šventės atidarymo ir komandų prisistatymų prasidėjo varžybos. Dalyviai sprendė kryžiažodžius, kūrė eilėraščius apie sveiką gyvenseną bei varžėsi sportinėse estafetėse. Po aktyvios veiklos mokiniai vaišinosi vitaminizuotu sojų pienu, sveikuoliškais patiekalais ir pasirašė sveikatingumo peticiją, kuria pasižadėjo gyventi sveiką ir aktyvų gyvenimą.
Susumavus rezultatus, išaiškėjo nugalėtojai. Ant pirmosios ir antrosios vietų payklos atsistojo Viniaus Gerosios vilties vidurinės mokyklos ir V. Kačalovo gimnazijos mokiniai. Trečiąją vietą iškovojo mūsų vyturiukai: A. Rastenytė (4a), O. Šimonėlytė (4b), M. Ramelis (5b), E. Tumelionis (5b), D. Šapoka (5a) ir P. Baltuškonis (5a). Kitos dvi uteniškių komandos pelnė ketvirtąją ir penktąją vietas. Vyturiukai buvo nusiteikę ryžtingai ir vykdydami užduotis įdėjo daug darbo bei pastangų.
Prizines vietas užėmę mokiniai buvo apdovanoti taure, diplomu ir medaliais. Visi dalyviai gavo atminimo dovanėles.
Vyturių progimnazijos mokinius renginiui paruošė mokytojos A. Guobužienė ir A. Šimonėlienė.