Žaidimo „Atspėk žodį" finalas Utenos „Žiburio" pradinėje mokykloje

Žaidimo „Atspėk žodį" finalas Utenos „Žiburio" pradinėje mokyklojePraėjusią savaitę Utenos „Žiburio" pradinė mokykla sulaukė svečių. Čia įvyko tarprajoninis žaidimo "Atspėk žodį" finalas. Tai įmonių grupės „Alma littera" skaitymo skatinimo projekto „Augu skaitydamas" žaidimas.

Finale dalyvavo 4 komandos :

Utenos Vyturių progimnazijos komanda „Raudonkepuraitė" su mokytojomis Loreta Januškevičiene ir Rima Raudoniene

Rokiškio mokyklos-darželio „Ąžuoliukas" komanda „Džiugena" su mokytojomis Ilona Matiekuviene ir Giedre Narkūnaite

Utenos „Žiburio" prad. mokyklos komanda „Knygų graužikai" su mokytoja Ramune Kriaučeliene.

Renginį organizavo Utenos ir Rokiškio knygynų „Pegasas" vadovės. Visos komandos buvo labai stiprios, smagu buvo klausytis sklandžios vaikų kalbos. Buvo akivaizdu, kad į renginį susirinko tikrai daug skaitantys vaikai. Nugalėtojais šį kartą tapo rokiškiečiai. Jie namo išvyko labai laimingi, tačiau neliūdėjo ir kitos komandos, kadangi visi smagiai pažaidė, pasivaišino, pasižiūrėjo žiburiečių lėlių teatro pasakėlę ir gavo mielų prizų.

Tikimės, kad šis žaidimas tęsis ir kitais metais, kad vaikai jį žaisdami turtins savo žodyną, kalbą, tobulins bendravimo įgūdžius.