2014 m. sausio 18 d. dainininko Jurgio Didžiulio viešnagė Utenos vaikų globos namuose2014 m. sausio 18 d. Utenos vaikų globos namuose lankėsi Lietuvos Personalo vadovų klubo nariai. Šį kartą jie atvažiavo kartu su dainininku Jurgiu Didžiuliu. Jurgis į svečius atvažiavo ne vienas, o su juo atvyko ir dvi jo gitaros. Dainininkas pasivaikščiojo po globos namus, vaikai noriai kvietėsi svečią į savo kambarius ir pasakojo kaip jie gyvena, kuo domisi.
Vėliau Utenos vaikų globos namų bendruomenė susirinko muzikos salėje, kur visi kartu grojo, dainavo, daug ir nuoširdžiai bendravo. Paprastas, nuoširdus, muzikalus ir artimas Jurgio bendravimas su vaikais paliko labai gražius įspūdžius gerą nuotaiką.

Jurgiui vaikai padovanojo savo kurtų darbelių, dovanų įdėjo jo žmonai Erikai ir jų vaikams. Globotiniai pakvietė Jurgį su šeima atvykti dar kartą į Uteną ir surengti futbolo turnyrą. Jurgis vaikams sakė, kad gyvenime labai svarbu turėti tikslą ir jo siekti, papasakojo apie muzikanto profesiją.