Žiburiečiai projekte „Išsipildymo akcijos įkvėpti"

Žiburiečiai projekte „Išsipildymo akcijos įkvėpti" Kalėdų, paslaptingos šventės belaukiant, žiburiečius dainorėlius Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla kartu su p. Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondu pakvietė į koncertų ciklo, skirto vaikų globos namų auklėtiniams, baigiamąjį koncertą „Čia mūsų namai", kuris vyko gruodžio 6 dieną Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje. Tai jau devynerius metus rengiamas projektas, gimęs TV3 paskelbtos „Išsipildymo akcijos" įtakoje. Šiemet jis skiriamas Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungos Tarybai metams ir Tarmių metams.

Žiburiečiai projekte „Išsipildymo akcijos įkvėpti" Šiame projekte žiburiečiai dalyvauja jau antrus metus. Ir pernai, ir šiemet koncertuota Utenos vaikų globos namų „Eglutės įžiebimo šventėse". Na, o pats svarbiausias ir reikšmingiausias, baigiamasis projekto akordas-koncertas šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje. Turtingą koncerto programą atliko Artūro Noviko džiazo mokyklos vokalinė grupė „Jazz Island" (vadovas Artūras Novikas), Šiaulių antros muzikos mokyklos kanklininkų ansamblis „Saulėtos mergaitės" (vadovėŽiburiečiai projekte „Išsipildymo akcijos įkvėpti" Kristina Kuprytė), Eglės Špokaitės baleto mokyklos Kauno skyriaus auklėtiniai (vadovė Rasa Drazdauskaitė), Vilniaus Mokytojų namų liaudiškos muzikos ansamblis „Kankleliai" (vadovė Daiva Čičinskienė), Vytauto Didžiojo gimnazijos teatro studija Nr.7 (vadovė Janina Matekonytė), Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos smuikininkų ansamblis Žiburiečiai projekte „Išsipildymo akcijos įkvėpti" (vadovė Ana Kijevič), skudutininkų ir kanklininkų ansambliai (vadovė Jolanta Čepaitienė), folkloro ansamblis „Žolynėlis" (vadovė Eglė Jankuvienė) ir Utenos „Žiburio" pradinės mokyklos vokalinis ansamblis „Žiburiukai" (vadovė Lina Gaižauskienė), kurie atliko dvi dainas. Lietuvių liaudies daina „Aš turėjau gaidį" susilaukė didžiulio pliūpsnio plojimų ir šypsenų, o antroji daina L Abario „Ryto maldoj" buvo atlikta kartu su Šiaulių antros muzikos mokyklos kanklininkių ansambliu „Saulėtos mergaitės", kurioms talkino jų mokytoja, profesionali ir žymi Lietuvos kanklininkė Kristina Kuprytė. Daug stiprių gerų emocijų mažieji uteniškiai patyrė dainuodami finalinę dainą M. Noviko/ A. Saulyno "Dainuokim po du" kartu su Artūro Noviko džiazo mokyklos vokaline grupe „Jazz Island" .
Žiburiečiai projekte „Išsipildymo akcijos įkvėpti" Šis koncertas- pati gražiausia kalėdinė dovana visiems, tiek vaikų globos namų auklėtiniams tiek „Žiburiukams" turėjusiems galimybę pradžiuginti žiūrovus ir dalyvauti koncerte su tokiais žymiais kolektyvais.

Žiburiečiai projekte „Išsipildymo akcijos įkvėpti"