Mano pasaulio gyvybės medis

Mano pasaulio gyvybės medisĮ Utenos kraštotyros muziejų lapkričio 27 dieną susirinko net 50 pradinukų su juos lydinčiais mokytojais iš Vyturių ir Krašuonos progimnazijų, vaikų darželio-mokyklos „Eglutė", „Aukštakalnio" ir „Žiburio" pradinių mokyklų bei Užpalių gimnazijos. Vaikai atvyko nusiteikę dalyvauti tradicinėje meninio karpymo popietėje, kad mielais karpinukais papuoštų muziejų ir A ir M. Miškinių biblioteką adventiniam laikotarpiui. Šiemet žiburietės mokytojos Olga Meškuotienė ir Daiva Miškinienė tradicinei karpymo popietei pasiūlė temą „Mano pasaulio gyvybės medis".

Apie gyvybės medį mokinukams pasakojo ir ekskursiją muziejuje pravedė vyr. fondų saugotoja Bronė Juknevičienė. Nors kūrybiškumo nestokojo nė vienas popietės dalyvis, bet įkvėpimo ir naujų idėjų vaikai galėjo pasisemti ir iš įvairiai dekoruotų muziejaus eksponatų. Netrukus visi galėjo džiaugtis savo kūrybos vaisiais, organizatorių padėkomis ir „saldainiais", kuriuos visi mokėjo draugiškai pasidalinti.
Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja dalyviams ir džiaugiasi, kad mieste yra tokia vieta, kaip muziejus, kur visi laukiami ir priimami su šypsena bei geru žodžiu, kur šalia mūsų tėvų ir senelių kūrinių gimsta mažųjų menininkų darbai.