95-asis „Saulės" gimnazijos gimtadienis

95-asis „Saulės" gimnazijos gimtadienisPraeitą savaitę „Saulės" gimnazija šventė 95-ąjį gimtadienį! Šia proga mokykloje vyko daugybė renginių. Pirmadienis, lapkričio 18-oji, buvo skirta sportui. Per pertraukas aktų salėje mokiniai galėjo mokytis šokti FLASH MOB'Ą, o po pamokų vyko linksmosios estafetės sporto salėje, kuriose savo vikrumą išbandė ne tik mūsų, bet miesto progimnazijų komandos. O įdomiausios buvo krepšinio varžybos tarp dabartinių ir buvusių mokinių. Laimėjo vis dėlto patirtis, t.y. buvusieji gimnazijos mokiniai, atvykę ne tik iš mūsų miesto, bet ir iš Vilniaus.

Antradienis, lapkričio 19-oji, talentų diena. Visi, kurie norėjo, galėjo pademonstruoti savo talentą šokiu, daina, artistiniais sugebėjimais ar dailės, fotomeno kūriniais. Džiugu, kad svečiai iš progimnazijų irgi parodė savo sugebėjimus.
Trečiadienį, lapkričio 20-ąją, vyko pirmokų krikštynos, kurių metu jaunieji gimnazistai buvo iš bandomi kareiviška drausme ir veiksmu. Šventės pabaigoje visi galėjo pasivaišinti šauliška koše, kurią virė Utenos šaulių 9 - osios kuopos vadas V.Juodka.

Ketvirtadienis, lapkričio 21-oji, madų diena, t.y. madingų rūbų, šukuosenų, aksesuarų meninis pristatymas aktų salėje. Gimnazistų žodžiais tariant, buvo kažkas panašaus į J. Statkevičiaus kolekcijas, nes jaunieji dizaineriai tikrai nustebino savo išradingumu ir darbštumu.
Ir gimnazijos dienas vainikavo penktadienis, lapkričio 22-oji, sugrįžimų diena. Visiems: tiek mokytojams, tiek mokiniams, labai patiko buvusių mokinių vedamos pamokos tema "Sėkmės istorijos".Sulaukėme net 27 buvusių mokinių. O vakariniame koncerte jų buvo dar daugiau. Ne tik žiūrovų salėje, bet ir atlikėjų. Tie, kurie negalėjo dalyvauti, atsiuntė videolaiškus. Sugrįžimų šventė baigėsi šiltais pokalbiais prie arbatos. Taigi jubiliejinė savaitė buvo pilna įspūdžių esamiems ir buvusiems mokiniams bei mokytojams