Utenos Dauniškio gimnazijos mokiniai eTwinning projekto „Baltų kalbos mene" susitikime Rygos lietuvių vidurinėje mokykloje

2013 m. gegužės 23 – 25 dienomis Utenos Dauniškio gimnazijos mokytoja Loreta Tarvydienė ir 3a gimnazijos klasės mokinės Emilija Jonaitytė, Smiltė Tarvydaitė bei 1a gimnazijos klasės mokinys Mindaugas Jurgelėnas dalyvavo antrame tarptautinės programos eTwinning projekto „Baltų kalbos mene" dalyvių susitikime Rygos lietuvių vidurinėje mokykloje, Rygoje, Latvijoje.
Susitikimo tikslas – skatinti mokinių ir mokytojų bendradarbiavimą tarp kaimyninių Baltijos šalių, mokytis latvių ir lietuvių kalbų.

Susitikimo metu mus globojo šios mokyklos direktorė, 2012 metų Kalbos premijos laureatė Bronislava Aldona Treija, projektų vadovas Rolandas Žalnierius, katedros vedėja Jolanta Nagle ir socialinė pedagogė Dace Balode. Buvome supažindinti su šios mokyklos vidaus darbu ir popamokinėmis veiklomis, dalyvavome matematikos, latvių kalbų pamokose ir mokėmės latvių kalbos, fotografavome ir kūrėme filmuką, pasitelkę Picasa, MoverMaker įrankius, aplankėme Rygos senamiestį ir keletą valandų pabuvome prie jūros Jūrmaloje.

Projekto koordinatorė Loreta Tarvydienė