2013 m. gegužės 17 d. Rapolo Šaltenio progimnazijoje pamokose naudojamos išmaniosios technologijos

PamokojeKai už lango toks puikus oras, smagu klasės aplinką pakeisti į neribotas ir nenuspėjamas mokymosi erdves gamtoje. Ko reikia?! Tik tinkamos mokymo priemonės ir įdomios užduoties. Taigi Rapolo Šaltienio progimnazijos 7b klasės mokiniai su IT mokytoja Jolita Kraujaliene, mobiliųjų įrenginių naudojimo ugdyme patarėja, taip ir padarė. Susirinkę savo mobiliuosius įrenginius: planšetinius kompiuterius, išmaniuosius telefonus, matematikos mokėsi kieme.
Pagrindinis pamokos tikslas - įtvirtinti žinias, gautas mokantis geometrines figūras ir jų savybes.

Mokiniai gavo individualių užduočių lapus, kuriuos reikėjo užpildyti, ieškant nurodytų objektų aplinkoje, juos aprašant ir fotografuojant, o nuotraukas pateikti mokytojai elektroniniuose sąsiuviniuose, kuriuos šiais mokslo metais septintokai pradėjo naudoti pamokose. Vertinamas buvo ne tik galutinis rezultatas, bet ir darbas pamokos metu, mokinių bendradarbiavimas, tikslumas, žinios. Mokiniai buvo patenkinti kitokia pamoka, dirbo išsijuosę, buvo geros nuotaikos, grįžę į kabinetą pabaigė užduotis, o mokytojai tarė didelį ačiū.

Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos informacija