Aukštakalnio progimnazijos mokiniai dalyvavo akcijoje „Darom – 2013"

Sodiname medeliusAukštakalnio progimnazijos 5c klasės mokiniai kartu su auklėtoja V. Pelėdiene ir biologijos mokytoja O. Ilčiukiene dalyvavo miško sodinimo akcijoje – Ąžuolijos miške medeliais apsodino kirtavietę. „Nelengvas, tačiau labai prasmingas darbas sodinti ąžuoliukus ir eglaites" – prakaitą braukdami nuo kaktų sakė mokiniai. Po darbų sutūpę ant švelniai žalios žolės ragavo kareiviškos košės, kurią išvirė jaunieji šauliai. Šioje savanoriškoje akcijoje progimnazijos mokiniai dalyvavo kartu su miškininkais ir aplinkosaugininkais.
7c klasės mokiniai kartu su klasės auklėtoju V. Eismantu, Vyžuonų girininkijos eigulio Romo Daujočio pakviesti, rinko šiukšles ir švarino Vyžuonų mišką bei pakeles. Pilietiškai nusiteikusius progimnazijos mokinius Balčio ežero stovyklavietėje su vaišėmis aplankė Vyžuonų girininkijos girininkas Renaldas Būga.
Prie visuotinės švarinimosi akcijos „Darom – 2013" prisijungė ir talkai neabejingi 8a klasės mokiniai, kurie tvarkė aplinką aplink stadioną bei išvadavo nuo šiukšlių Vyžuonėlės parko apžvalgos aikštelę.