2013 m. gegužės 3 d. Rajoninis užsienio kalbų konkursas „Kalbam, žaidžiam ir juokaujam"

2013 m. gegužės 3 dieną Vyturių progimnazijoje įvyko rajoninis užsienio kalbų konkursas „Kalbam, žaidžiam ir juokaujam", kuriame dalyvavo Vyžuonų, Daugailių, Saldutiškio pagrindinių mokyklų ir Vyturių progimnazijos komandos.
Kiekviena komanda turėjo atlikti po 3 anglų ir rusų kalbos užduotis bei pristatyti namų darbus abiem užsienio kalbomis. Namų darbams moksleiviai rinkosi dainas, vaidino, skaitė eilėraščius, šoko. Susirinkusieji kūrė dialogus nurodyta tema rusų kalba, pristatė animacinių filmų herojų dienotvarkes anglų kalba. Skaitė angliškas greitakalbes, iš skiemenų dėliojo rusiškus sakinius apie savo pomėgius. Paskutinė užduotis – sukurti ir pristatyti anglų ir rusų kalbomis plakatą apie Jungtinę karalystę ir Rusiją. Renginį vedė animaciniai herojai – Pūkuotukas ir Knysliukas, kurie taip pat demonstravo gebėjimą kalbėti abiem užsienio kalbom.
Kol komandos atliko užduotis, sėdintys salėje žiūrėjo rusiškus ir angliškus animacinius filmukus, klausė dainelių, svečiams buvo pristatytas filmas apie Vyturių progimnaziją. Vertinimo komisijai ruošiantis pristatyti rezultatus, vedėjai komandas mokė dainuoti rusišką dainą.
Komandų pasirodymą vertino komisija, kurią sudarė kiekvienos mokyklos anglų ir rusų kalbos mokytojai, Vyturių progimnazijos pavaduotoja ugdymui Rasa Drungienė. Komandas padėkomis apdovanojo vedėjai bei Vyturių progimnazijos direktorė Edita Kadūnienė
Manome, kad renginys pavyko ir dėkojame svečiams bei mūsų mokyklos moksleiviams už parodytas žinias ir gerą nuotaiką.

Uzsienieciu_konkursas
Uzsienieciu_konkursas (1)