Vyturių progimnazijos mokinių sėkmė konkurse „Lietuvos vaikai kuria pasakas-2013"

Mokytoja Virginija Gražienė su kokkurso dalyviaisUtenos Vyturių progimnazijos mokiniai: Viltė Gudelaitytė, Paulius Šutinys (3c kl., mokytoja Aldona Belopetravičienė), Kamilė Norkūnaitė, Viktorija Pečko (5a kl., mokytoja Virginija Gražienė), dalyvavo šalies mokinių kūrybiniame konkurse „Lietuvos vaikai kuria pasakas".

Pauliaus Šutinio ir Kamilės Norkūnaitės sukurtos pasakos pateko į knygą „Lietuvos vaikų pasakos".

2013  m. gegužės 3 dieną šie mokiniai ir mokytojos dalyvavo baigiamajame renginyje Kauno lėlių teatre.

Mokiniai gavo dovanų pasakų knygą, žiūrėjo Lėlių teatro spektaklį „Snieguolė ir septyni nykštukai". Kamilė Norkūnaitė, sukūrusi muzikaliausią pasaką „Fleitos kelionė", apdovanota Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro pagyrimo raštu, Povilo Stulgos lietuvių tautinės muzikos instrumentų muziejaus direktoriaus padėka ir muzikos instrumentu.
Mokytoja Aldona Belopetravičienė