2013 m.balandžio 26 d. Jaunimo mokyklos Laisvalaikio skyriaus teatro būrelio „Paletė" spektaklis Aukštakalnio progimnazijoje

Jaunimo mokyklos Laisvalaikio skyriaus teatro būrelio „Paletė" (vad. V.Develienė) nariai 2013 m. balandžio 26 dieną Utenos Jaunimo mokyklos Laisvalaikio skyriaus teatro būrelio „Paletė" (vad. V.Develienė) jaunieji aktoriai vaidino Aukštakalnio progimnazijos mokiniams. Bibliotekininkės Jolitos Pretkelienės kvietimu Aukštakalnio progimnazijoje Utenos Jaunimo mokyklos teatro studija „Paletė" suvaidino miniatiūrą „Mokykliniai vaizdeliai" pagal Juozo Erlicko kūrybą. Progimnazijos bibliotekininkė Lina Mikulėnienė pradėdama popietę, skirtą Juozo Erlicko 60-osioms metinėms priminė rašytojo savitą braižą, ir pakvietė susipažinti su J.Erlicko kūryba iš arčiau. Po spektaklio teatro studijos nariai gavo dovanų Aukštakalnio progimnazijos išleistą knygelę "Sugrįžti...", kurioje įamžinta mokykos pedagogų ir moksleivių kūrybos rinktinė. Aukštakalnio bibliotekos vyr. bibliotekininkė Laimutė Žvirblienė pasidžiaugė bendradarbiavimu ir pakvietė vaikus apsilankyti su nauju  spektakliu kitais metais.