2013 m. balandžio 19 d. Jaunieji muzikos atlikėjai garsino Utenos vardą Anykščiuose

Jaunieji muzikos atlikėjai garsino Utenos vardą AnykščiuoseUtenos muzikos mokyklos mokiniai ir mokytojai balandžio 19 d. dalyvavo Rytų Aukštaitijos muzikos ir meno mokyklų festivalyje „Aukštaitijos viltys", kuris šį kartą suskambėjo Anykščiuose. Būtent tokia bendradarbiavimo tarp muzikos ir meno mokyklų idėja gimė Utenos muzikos mokykloje dar 1996 metais. Kiekvieną pavasarį vis kitame mieste vyksta jaunųjų atlikėjų ir jų mokytojų koncertai – susitikimai, kuriuose pasidalinama kūrybinio darbo patirtimi, pasidžiaugiama mokinių profesiniais pasiekimais. Festivalis augo ir plėtėsi, o prieš du metus Utenoje buvo sėkmingai įgyvendinta nauja idėja - padovanoti muzikos ir meno mokyklų mokinių koncertus bendraamžiams – bendrojo lavinimo mokyklų mokiniams. Džiugu, kad jaunieji muzikai turi galimybę paskleisti profesionalaus meno žinią tarp savo bendraamžių.

Jaunieji muzikos atlikėjai garsino Utenos vardą AnykščiuoseAnykščių Jono Biliūno gimnazijoje ir baigiamajame festivalio koncerte- Anykščių muzikos mokykloje puikiai ir džiugiai nuskambėjo Utenos muzikos mokyklos mokinių atliekama programa. Ją atliko smuikininkės Jovilė Mikuckaitė ir Beata Kučinskaitė (mokytoja Gintarė Armonaitienė), vokalinis trio „Mums gerai" – Kotryna Vaitiekėnaitė, Rugilė Tiškutė ir Deimantė Laužikaitė (mokytoja Lina Jurkaitienė), bei mokytojo Evaldo Beinoravičiaus vadovaujamas saksofonininkų ansamblis – Kotryna Vaitiekėnaitė, Dainora Juozevičiūtė, Lukas Tamašauskas, Kristijonas Kaminskas, Mindaugas Katinas, Justas Raslanas. Ansambliui jau eilę metų akompanuoja mokytojos Lolitos Starkuvienės mokinė - Aurelija Bikutė. Šie mokiniai savo atkakliu ir kruopščiu darbu jau pasiekė svarių laimėjimų profesinėje srityje. Jie yra tapę daugelio konkursų laureatais, diplomantais, mielai koncertuoja įvairiuose kultūriniuose miesto renginiuose. Džiaugiamės ir didžiuojamės Utenos muzikos mokyklos mokiniais ir linkime jiems sėkmės!

Utenos muzikos mokyklos direktoriaus pavaduotoja Lina Gudienė

Jaunieji muzikos atlikėjai garsino Utenos vardą Anykščiuose