Konferencijoje „Pamokos kokybė: kaip siekiame" pranešimus skaitė Utenos mokyklos-vaikų darželio „Varpelis" pedagogės

Utenos mokyklos-vaikų darželio „Varpelis" spec. pedagogė Irena Urbanienė ir mokytojos-metodininkės Nijolė Černiauskienė ir Daiva Česnavičienė dalyvavo Molėtų švietimo centre vykusioje konferencijoje „Pamokos kokybė: kaip siekiame" ir skaitė pranešimus.
I.Urbanienės pranešime „Pagalbos galimybės aktyvumo ir dėmesio sutrikimą turintiems vaikams" kalbėjo apie tai, kad tokį sutrikimą turintys vaikai per pamoką sukelia daugiausia problemų, nukenčia pamokos kokybė, todėl svarbu ugdyti vaikų gebėjimą mokytis, mokyti impulsyvaus elgesio valdymo būdų. Spec. pedagogė yra parengusi ir pritaikiusi elgesio korekcinę programą, įvertinusi jos veiksmingumą.
Mokytojos N. Černiauskienė ir D. Česnavičienė parengė stendinį pranešimą ,,Mokymosi aplinka ugdymo(si) procese" ir jį pristatė konferencijos dalyviams. Jos pabrėžė tai, jog tam, kad vyktų produktyvus darbas ir pamoka būtų sėkminga, pirmiausia reikia sukurti tokį klasės klimatą, kad mokiniai galėtų pasitikėti savimi ir bendraamžiais, kad tenkintų poreikius, įgytų būtinų grupinio ir tarpusavio bendradarbiavimo įgūdžių.