2013 m. kovo 18 - 19 d. „Giesmių giesmelės" festivalis

2013 m. kovo 18 - 19 d. „Giesmių giesmelės" festivalis „Giesmių giesmelės" festivalis, organizuojamas Utenos mokyklos-vaikų darželio ,,Varpelis" ir Utenos Dievo Apvaizdos parapijos, nuskambėjo jau 8-ąjį kartą. Šiais metais dėl dalyvių gausos festivalis vyko dvi dienas - kovo 18-ąją ir 19-ąją dienomis.
Pirmąją dieną pasirodė ikimokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai, o antrą - 5-12 klasių mokiniai, neformaliojo ugdymo mokyklų ugdytiniai, parapijų jaunimo chorai bei ansambliai. Šių metų festivalis buvo skiriamas tikėjimo metams. Jo tematika - nekintamos Šv. Mišių giesmės.

Pirmąją festivalio dieną visi netikėtai nuščiuvo, kai pasigirdo vaikiškas juokas ir mažieji angelėliai pasileido bėgti per bažnyčią barstydami širdeles. Šventę pradėjo Utenos mokyklos-vaikų darželio „Varpelis" kolektyvas. Jie atliko giesmę „Dėkoju, Dieve, Tau". Vadovės - Regina Nikitinienė, Agnė Rakauskienė ir Roberta Macelienė.
Festivalio šeimininkai Utenos mokyklos-vaikų darželio „Varpelis" direktorė Rita Lekerauskienė ir klebonas teol. lic. H.Kalpokas pasveikino dalyvius, svečius ir žiūrovus. Jie pasidžiaugė, kad kasmet vis daugėja norinčių dalyvauti ir savo giesmėmis šlovinti Viešpatį.
Dvi valandas iš vaikiškų lūpų ir širdelių skambėjo giesmelės ir eilėraščiai, o akyse spindėjo meilė gerajam Dievuliui. I-ąjį etapą vainikavo finalinė mažųjų giesmė „Tu - mūsų Viešpats".
Antrosios dienos festivalyje giesmės skambėjo vis tvirčiau ir drąsiau. Taip jauni žmonės išreiškė savo širdžių džiūgavimą.
Per abi dienas pasirodė apie 370 dalyvių, kuriuos ruošė 36 vadovai. Kolektyvų vadovams buvo įteiktos gėlės ir padėkos raštai, o dalyviai džiaugėsi atminimo dovanėlėmis.
Atsisveikinome iki kitų metų bendra giesme - himnu tikėjimo metams- „Tikiu, Viešpatie".

Utenos mokyklos-vaikų darželio „Varpelis" informacija