Klasių chorų karai Utenos Dauniškio gimnazijoje

Violeta DevelienėChorų karai Utenos Dauniškio gimnazijoje

Utenos Dauniškio gimnazijoje pačiame šalto kovo viduryje vyko karšai moksleivių mėgstamas renginys - „Klasių chorų karai“. Renginyje, kurį kas metai rūpestingai puoselėja gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Asta Skeirienė  ir mokinių taryba netruko žaismingumo bei netikėtų pasirodymų. Iš įvairių ugdymo įstaigų buvo suburta kompetentinga muzikos mokytojų komisija, kuri po kiekvieno pasirodymo pamalonino klases ir šaunius renginio „Klasių chorų karai“ vedančiuosius – Ritą Mikužytę ir Dovydą Pretkelį.

Jie ne tik puikiai pristatė chorus, bet ir nuotaikingai užpildydavo pertraukėles. Renginyje naujai skambėjo daug gražių dainų. Gimnazistai  labai atsakingai ruošėsi šiam konkursui, jiems padėjo klasės auklėtojai ir choreografijos mokytoja Diana Kaziūnienė. Pasirodžius jungtinei vyrukų grupei „Grietinėlė“ žiūrovai gausiomis ovacijomis prašė numerio  pakartojimo. Šiemet  renginio „Klasių chorų karai“  renginio nugalėtojai yra 2a klasė. Prizinės vietos:
I vieta: 2a klasė
II vieta: 1c klasė
III vieta: 1d klasė

Mokinių Taryba įsteigė nominacijas, kuriomis apdovanojo klasių chorus

-Išradingiausias choras: 2c klasė
-Romantiškiausias choras: 1c klasė
-Ryškiausias choras: 2f klasė
-Balsingiausias choras: 2a klasė
-Publikos numylėtinis: Vyrų choras „Grietinėlė“
-Vieningiausias choras: 1d klasė
-Ritmingiausias choras: 1a klasė
-Linksmiausias choras: 1f klasė
-Energingiausias choras: 2d klasė
-Jausmingiausias choras: 2b klasė
-Raumeningiausias choras: Vyrų choras „Grietinėlė“
-Grakščiausios kojelės: 1b klasė.

Klasių pasirodymai buvo nuotaikingi, puikūs ir susilaukė ypatingų žiūrovų ir renginio svečių vertinimų.

Mokinių Tarybos aktyvistai  apdovanojo renginio dalyvius ir  netikėtai pradžiugino visus savo pasirodymu.