2013 m. kovo 22 d. Jaunųjų atlikėjų festivalis „Dainų skrynelė"

Dainų skrynelė2013 m. kovo 22 d. Utenos „Žiburio" pradinėje mokykloje vyko jaunųjų atlikėjų festivalis „Dainų skrynelė".

Festivalyje dalyvavo Utenos Žiburio pradinės mokyklos choras „Žiburiukai", Utenos vaikų lopšelio-darželio „Gandrelis" kvintetas (muzikos vadovė Laisvida Pakenienė), Aukštakalnio pradinės mokyklos ansamblis (muzikos mokytoja Laima Pakalnienė), Utenos vaikų lopšelio- darželio „Pasaka" duetas (muzikos vadovė Nijolė Petravičienė) ir kvintetas (muzikos vadovė Sigita Jakutavičienė), Utenos mokyklos-vaikų darželio „Eglutė" ansamblis (muzikos mokytoja Aušrinė Jancevičienė), Utenos vaikų lopšelio- darželio „Saulutė" duetas (muzikos vadovė Alma Balynienė),  Utenos mokyklos- vaikų darželio „Varpelis" ansamblis (muzikos mokytoja Regina Nikitinienė), Utenos vaikų lopšelio- darželio „Voveraitė" kvartetas (muzikos vadovė Jolanta Patalauskienė), Utenos Vyturių progimnazijos ansamblis (muzikos mokytoja Almantė Šimonėlienė), Utenos kultūros centro vaikų dainavimo studijos ansamblis (muzikos vadovė Giedrė Katinienė).