2013 m. vasario 27 d. Utenos rajono ketvirtų klasių mokinių žinių viktorina ,,Metų ketvirtokas"

2013 m. vasario 27 d. į Utenos Krašuonos progimnaziją susirinko Utenos rajono mokyklose besimokantys patys gabiausi, aktyviausi ir darbščiausi 4 klasių mokiniai. Jie dalyvavo Utenos rajono ketvirtų klasių mokinių žinių viktorinoje ,,METŲ KETVIRTOKAS". Viktorinos tikslas - padėti atsiskleisti aukštesnių gebėjimų mokiniams pademonstruojant kultūrinio sąmoningumo žinias, skatinti mokinių mąstymo procesą ir norą būti aktyviais, lavinti gebėjimą savarankiškai pasirinkti ir priimti sprendimą.

start stop bwd fwd

Skambant mokyklos dainai, dalyviai susipažino su Krašuonos progimnazijos mokinių gyvenimo akimirkomis. Kiekvienas viktorinos dalyvis pristatė savo išskirtinumą, pomėgius. Moksleiviams buvo pateikti klausimai, apimantys šias temas: meną, gamtos mokslus, istoriją, literatūrą, muziką, matematiką, sportą. Ši viktorina nebuvo tik sausas žinių patikrinimas, labai svarbios buvo bendrosios moksleivių žinios, pilietinis smalsumas, domėjimasis šalies istorija, greitas mąstymas ir atmintis. Sumaniausieji viktorinos dalyviai apdovanoti Utenos rajono savivaldybės padėkos raštais. Pagrindinį prizą įsteigė seimo narė Milda Petrauskienė. Drauge su laimėtojais buvo pagerbti ir jų pedagogai. Sveikiname žinių viktorinos ,,METŲ KETVIRTOKAS" nugalėtoją Marių Pranaitį, besimokantį Utenos rajono Užpalių gimnazijoje, ir jo mokytoją Birutę Damauskienę. Žinių viktoriną „Metų ketvirtokas" organizavo Krašuonos progimnazijos mokytojos Inga Janaščienė, Larisa Niaurienė.