Renginiai Vyturių progimnazijoje

2013 m. vasario 6 dieną Vyturių progimnazijoje vyko renginys „Sukurkim spalvingą pasaulį", skirtas priešmokyklinių grupių auklėtiniams. Į jį atvyko darželių „Eglutės", "Gandrelio", „Saulutės", „Šaltinėlio" ir „Želmenėlio" ugdytiniai.
Renginio metu būsimieji mokiniai dalyvavo dailės-darbelių, lietuvių kalbos, matematikos, muzikos ir anglų kalbos pamokėlėse, kurias vedė šios progimnazijos mokytojai. Tuo pačiu metu darželių auklėtojos buvo pakviestos į praktinį-kūrybinį užsiėmimą „Spalvotos druskos fantazijos".
Po pamokėlių visų devynių grupių priešmokyklinukai varžėsi linksmosiose sportinėse estafetėse. Renginį užbaigė diskoteka, kurioje šoko visi: vaikai, auklėtojos, mokytojos.
Tikimės, kad gražus bendradarbiavimas, jau tapęs tradicija, tarp šių ugdymo įstaigų tęsis ir toliau.

spalvingas_pasaulis_2013
spalvingas_pasaulis_2013 (1)
spalvingas_pasaulis_2013 (2)
spalvingas_pasaulis_2013 (3)
start stop bwd fwd

2013 m. vasario 5 d. minima pasaulinė Saugesnio interneto diena. Šios dienos tikslas – priminti visiems, kaip saugiai bei tinkamai naudotis internetu.

Utenos Vyturių progimnazijos mokiniai aktyviai dalyvavo Švietimo informacinių technologijų skelbtame komiksų kūrimo konkurse „Garbingo elgesio internete kodeksas". Nugalėtojais tapo Gedvilė Mažeikytė (4a klasė, mokytoja Angelė Marcinkevičienė), Lukas Žvejys ir Adrija Rastenytė (3a klasė, mokytoja Rima Raudonienė), Agnė Žemaitytė ir Gerda Adiklytė (7c klasė, mokytoja Danutė Slavinskienė).

Šie moksleiviai dalyvavo Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykusioje Saugesnio interneto dienai skirtoje vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų konferencijoje „Junkis pagarbiai ir atsakingai!" Visi nugalėtojai gavo padėkos raštus ir atminimo dovanėles.

Saugus_internetas
Saugus_internetas (1)
Saugus_internetas (2)
Saugus_internetas (3)
start stop bwd fwd

Oranžinio diržo egzaminas Vyturių progimnazijoje2013 m. sausio 31 dieną Utenos Vyturių progimnazijos sporto salėje įvyko pirmasis kyokushin egzaminas, kurio metu Utenos kyokushin karatė klubo SHIN vaikai laikė pirmąjį (oranžinį) diržą.
Egzamino metu vaikai demonstravo treniruočių metu įgytas žinias (karatė kyokushin techniką: blokus, rankų ir kojų smūgius, stovėsenas; jėgos ir ištvermės pratimus: atsispaudimus, pritupimus ir lankstumą). Visi egzaminą laikę vaikai sėkmingai apsigynė pirmąjį diržą. Treneris Martynas Rastenis sakė, kad visada labai gera matyti kaip auga, stiprėja ir tobulėja vaikai, o svarbiausia, kad jie tampa geresniais žmonėmis. „Smagu, kad visas įdėtas darbas ir pastangos nenueina veltui ir atsiperka su kaupu. Žodžiais neapsakoma, kai matai iš džiaugsmo žibančias savo mokinių akis ir plačias šypsenas einant atsiimti diržo bei diplomo", – sakė treneris. Pasak jo, smagu, kai tėvai žiūrėdami į savo atžalas džiaugiasi nemažiau už pačius sportininkus. Emocijos pačios geriausios.

Vyturių progimnazijos informacija